از دیگر رسانه ها

رونمایی از نابودگر بیت کوین/ تلاش طلا برای افزایش

ابی یلن با کنگره برای افزایش سقف بدهی

جانت یلن ، وزیر خزانه داری ایالات متحده ، روز جمعه از نمایندگان خواست که در اسرع وقت محدودیت بدهی  را افزایش یا به حالت تعلیق درآورد و هشدار داد که اگر کنگره تا 2 آگوست (۱۱مرداد) اقدام نکند ، وزارت خزانه داری باید “اقدامات فوق العاده ای” برای جلوگیری از نقص دولت آمریکا انجام دهد .

در حالی که یک مبارزه حزبی برای افزایش سقف بدهی در کنگره آغاز شد ، یلن در نامه ای به نانسی پلوسی ، رئیس مجلس نمایندگان گفت که بدهی معوق ایالات متحده در اول آگوست (۱۰ مرداد) در حد قانونی است.

یلن در این نامه گفت: “همچنین ، خزانه داری اعلام کرد که فروش اوراق بهادار ایالتی و دولت محلی (SLGS) را در ساعت 12:00 بعد از ظهر 30 ژوئیه 2021(۸ مرداد) متوقف خواهد کرد”.

یلن گفت ، این تعلیق تا زمان  افزایش سقف بدهی ادامه خواهد داشت.

یلن افزود: “اگر کنگره تا دوشنبه ، 2 آگوست 2021 در مورد تعلیق یا افزایش سقف بدهی اقدام نکرده باشد ، خزانه داری برای جلوگیری از تخلف ایالات متحده در انجام تعهدات خود ، باید اقدامات خاص فوق العاده دیگری را آغاز کند.”

تلاش برای طلا برای افزایش شتاب

بازار طلا در تلاش است تا شتاب صعودی جدید را جذب کند و به دنبال احساسات متفاوت بعد از گزارش های بخش های تولیدی و خدماتی ایالات متحده، در تلاش است تا حدود 1800 دلار در هر اونس حمایت کند.

جمعه ، IHS Markit  اعلام کرد که شاخص مدیران خرید تولید در ایالات متحده در ماه جولای به 63.1 افزایش یافته است ، در حالی که در ژوئن 62.1 بود. اقتصاددانان انتظار داشتند که در بخش تولید احساسات نسبتاً تغییری نداشته باشند.

این گزارش خاطر نشان کرد که این یک رکورد جدید برای فعالیت در بخش تولید است.

برخی از اقتصاددانان خاطرنشان کرده اند که موج جدیدی از نوع دلتا در ایالات متحده آغاز شده است که می تواند بر فعالیت اقتصادی ، به ویژه در بخش خدمات تأثیر بگذارد.

با این حال ، کریس ویلیامسون ، اقتصاددان ارشد بازرگانی در IHS Markit ، گفت که کاهش در بخش خدمات تعجب آور نیست زیرا اقتصاد پس از تعطیلی سال گذشته در سراسر کشور تعادل جدیدی پیدا می کند.

او افزود که اگرچه سرعت حرکت کند است ، اما داده ها همچنان تا نیمه دوم سال قوی هستند.

اتریوم بهتر از بیت کوین

شین مولیدور ، رئیس جهانی توسعه تجارت AscendEX ، گفت: یک رمزنگاری وجود دارد که می تواند بیت کوین را در سرمایه بازار از بین ببرد و آن ارز اتریوم است.

مولیدور در گفتگو با دیوید لین ، مجری برنامه Kitco News ، اظهار داشت: “من فکر نمی کنم که ظهور پول های ثابتی لزوماً بیت کوین را از قدرت برکنار کند. با این حال ، بسیاری از دارایی های رمزنگاری شده دیگر را می بینیم که می توانند به عنوان ذخیره ارزش عمل کنند و سپس از کاربردهای جذابی برخوردار باشند. “

مولیدور اضافه کرد که “بیت کوین چرخه عمر خود را به عنوان مکانیزمی برای پرداخت الکترونیکی آغاز کرد و مسلماً در این مورد استفاده ناموفق بود. با این حال ، عملکردهای بیت کوین: تغییر ناپذیری ، کمبود ، دوام و غیره در سایر ارزهای رمزپایه وجود دارد ، که همچنین دارای ارزش های اساسی مانند اتریوم هستند ، به همین دلیل من فکر می کنم متخصصانی وجود دارند که  ه سرمایه بازار Ethereum را بیش از Bitcoin ترجیح می دهند.”

در حال حاضر بیت کوین با اندک کاهش قیمت رو به رو شده است.

منبع: اقتصادآنلاین

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا