از دیگر رسانه هاتحلیل بازار

بیت‌کوین تا کجا رشد می‌کند؟

منتظر بیت‌کوین ۸۰ هزار دلاری باشیم؟

بیت‌کوین حدود سه ماه در یک کانال رنج (کف کانال ۳۰ هزار دلار و سقف کانال ۴۱ هزار و ۵۰۰ دلار) معامله شد و به نظر می‌رسد این ارز حالا سقف کانال رنج خود را پشت سر گذاشته است. اما کارشناسان عقیده دارند برای خرید بهتر است صبر کنید تا قیمت این ارز بالای این محدوده مقاومت تثبیت شود.

به گفته امیر حسین نام آور کارشناس بازار مالی هنوز باید صبر کنیم تا بیت‌کوین تایید روند صعودی خود را بدهد و بعد می‌توانیم روی پولبک خرید کنیم.

این کارشناس در رابطه با سیگنال‌های صعودی بازار گفت: شکسته شدن مقاومت استاتیک ۴۱ هزار و ۵۰۰ دلار یک سیگنال مثبت تلقی می‌شود و از طرفی دامیننس بیت‌کوین هم به بالای ۴۸ درصد رسیده است اما این اعداد باید تثبیت شوند.

نا‌م‌آور در رابطه با اینکه بیت‌کوین تا کجا رشد می‌کند گفت: به نظر می‌رسد هدف بعدی بیت‌کوین محدوده ۴۷ هزار دلار است و بعد از رسیدن این ارز به آن محدوده می‌توان از روی چارت و الگوهایی که تشکیل داده است اهداف بعدی را مشخص کرد. فعلا سناریو نزولی کمرنگ شده و بازار پایدار و منتظر تایید روند صعودی است.

همچنین سامان کریمی‌شاد، کارشناس بازارهای مالی در گفتگو زنده اینستاگرامی در رابطه با آینده بازار ارزهای دیجیتال گفت: اگر محدوده مقاومت ۴۰ هزار دلار به بالا شکسته شود احتمال رشد بیت‌کوین تا محدوده ۸۰ هزار دلار تا پایان سال وجود دارد.

بازار از دیروز تا امروز

بازار رمزارزها در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۶ درصد رشد کرده و این رشد به دلیل شکسته شدن مقاومت استاتیک بیت‌کوین است.

اکثر آلت‌کوین‌ها روندی صعودی دارند و در ۲۴ ساعت گذشته به طور میانگین حدود ۵ درصد رشد کردند.

ارز دیجیتال Neo در ۲۴ ساعت گذشته با ۴۰ درصد رشد بیشترین بازدهی را در میان ارزهای دیجیتال داشته است.

شاخص مقاومت نسبی دوباره به سمت محدوده اشباع خرید در حال حرکت است و mfi هم افزایش حجم ورود پول را نشان می‌دهد.

مارکت‌کپ بازار دوباره اوج گرفته و به عدد ۱/۶ تریلیون دلار رسیده است که حدود ۳۰۰ میلیارد دلار از زمانی که بیت‌کوین در محدوده ۳۰ هزار دلار معامله می‌شد بیشتر است. منبع:تجارت نیوز

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا