طلا و جواهر

نمایشگاه شیراز؛ تولیدکننده‌ها رکورد استقبال را شکستند

برگزار کننده نمایشگاه طلا وجواهر شیراز از حضور چشم‌گیر تولیدگران صنعت طلاوجواهر خبر داد و حضور 150 شرکت از طیف های مختلف این صنعت درنمایشگاه امسال را قطعی دانست.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گلد نیوز؛ محمود بندرچی  از کم و کیف هفتمین نمایشگاه تخصصی طلاوجواهر که شهریور امسال در شیراز برپا خواهد شد سخن گفت، این نمایشگاه از 23 تا 26 شهریور ماه در محل دائمی نمایشگاه های شیراز برگزار می شود.

وی استقبال شرکت کنندگان از این نمایشگاه را خوب و مثبت ارزیابی کرد و افزود: تقریبا تمام سالن های این نمایشگاه زیر بارِ [جایگذاری غرفه ها] رفته است و بالغ بر 150 مشارکت کننده از طیف های مختلفِ صنعت طلا در این نمایشگاه حضور خواهند داشت.

به گفته بندرچی نمایشگاه شیراز، میزبانِ همه ذی نفعان زنجیره تامین و ارزش طلا خواهد بود. در این راستا همه شرکت کنندگان باید از یک سازمان یا تشکل، مجوز دریافت کنند. درغیر این صورت، امکان حضور در سالن ها را پیدا نخواهد کرد.

نمایشگاه ،آوردگاه تولیدکنندگان

وی در پاسخ به سوال خبرنگار گلد نیوز درباره پیشینه‌ی حضورِ کمرنگ تولیدکننده ها در نمایشگاه تخصصی طلا گفت: اتفاقا عکسِ این مسئله را شاهد هستیم؛ چون نمایشگاه محلی برای حضور تولیدکنندگان است.

بندرچی استقبال تولیدکنندگان از هفتمین دوره نمایشگاه تخصصی طلا را بیش از دوره های قبل برآورد کرد و افزود: ما هم علاقمند هستیم تولیدکننده ها حضور پر رنگ تری در نمایشگاه ها داشته باشند.

وی ضمن تایید اظهارنظر “گلد نیوز” مبنی بر غنا بخشیدن به چنین نمایشگاه هایی توسط تولیدگران، گفت: یک تولید کننده از چند منظر می تواند نسبت به نمایشگاه اقبال داشته باشد. در وهله اول، مسئله برندسازی و در درجه دوم توسعه بازار از مهمترین مسائلی است که میتواند انگیزه حضور تولیدکنندگان در نمایشگاه باشد و از همه مهم تر ارتباط مستقیم با مصرف کننده میتواند منجر به تولید مصنوعات بر اساس نیاز بازار و سلیقه مشتریان شود.

نمایی از نمایشگاه بین المللی شیراز

نمایشگاه در سطح ملی برپا می شود

وی نگاه این دوره‌ی نمایشگاه را “ملی” توصیف کرد و گفت: از دیگر ویژگی های شاخصِ این نمایشگاه، ارتباط تولیدکننده با مصرف کننده نهایی است که به نتایجی مثبت از جمله نقاط ضعف و قوتِ تولیدات منتج می شود. اتفاقی که فقط در نمایشگاه روی می دهد.

بندرچی استان فارس را قطبِ جنوب کشورمان معرفی کرد که سایر استان های همجوار را تحت پوشش قرار می دهد. از طرفی این استان، مهدِ گردشگری سلامت است و چه بسا اگر کرونا نبود، نمایشگاه تخصصی طلای شیراز از حضور بازدیدکنندگان و مشارکت گنندگان خارجی هم بهره می برد.

مدیرعامل شرکت رستاک پادویژن حضور استان تهران، اصفهان، خراسان رضوی ، فارس ، زنجان ، خراسان شمالی ، هرمزگان ، یزد و کرمان را در این نمایشگاه پررنگ خواند و در عین حال تاکید کرد از کل استان های کشور در این نمایشگاه شرکت می کنند.

رعایت پروتکل ها در نمایشگاه شیراز

بندرچی بر تخصصی بودن  این نمایشگاه تاکید کرد و افزود: ما علاقمند به حضورِ گروه ها و افرادی در مراسم افتتاحیه هستیم که کمک حال این صنعت باشند.

وی با اعتقاد بر اینکه چنین نمایشگاهی دنبال برپاییِ یک شو نیست و باید صورتی عملیاتی و اجرایی داشته باشد، خاطرنشان کرد: یکی از نکات مورد توجه در این دوره از نمایشگاه، رعایت پروتکل های بهداشتی است.

در این راستا عرض راهروها به 5 متر رسیده است و دستگاه ضد عفونی کننده در تمامی ورودی ها و نقاط مختلف سالن تعبیه شده است. شرکت کننده ها بدون ماسک، امکان حضور در این نمایشگاه را نخواهند داشت و قبل از ورود صد در صد بررسی می شوند.

بندرچی در ادامه سخنان خود در مصاحبه با خبرگزاری “گلد نیوز”، بازدید از نمایشگاه تخصصی طلا و جواهر شیراز را برای عموم آزاد دانست و گفت: 90درصد سالن ها تکمیل شده است و اگر دوستان دیگری هم  علاقمند به حضور در این نمایشگاه هستند، در صورت موجود بودن فضای کافی، در خدمت آن ها خواهیم بود.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت رستاک پادویژن مراجعه نمایند.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا