آموزش و پژوهشچند رسانه ای

طراحی بیمه صنف طلا مشابه بیمه بورس

جای خالی بیمه صنف طلا و جواهر در سبد بیمه اصناف

حمیدرضا حاجی اشرفی مشاور کارافرینی و مروج فرهنگ بیمه

یک کارشناس بیمه به گلدنیوز از طراحی بیمه صنف طلا گفت و توضیح داد که صنف طلا و جواهر نیز مانند سایر صنوف نیازمند انواع پوششهای بیمه ای اموال شامل: مستمری ، پس انداز و بیمه های درمانی و عمر هستند.

به گفته حاجی اشرفی صنف طلا میتواند از طریق اتحادیه های سراسری و انجمنهای استانی خویش با یک  شرکت بیمه به طراحی سقف سرمایه بپردازند، که تامین کننده خسارتهای احتمالی برای رخدادهای غیر قابل پیش بینی است .

 صنف طلا میتواند از طریق اتحادیه های سراسری و انجمنهای استانی خویش با یک  شرکت بیمه به طراحی سقف سرمایه بپردازند

در اقتصاد ایران در سالهای اخیر به اشتغالزایی و کارافرینی مشاغل گوناگون تاکید بسیار میشود و از گذشته ها نیز صنعت طلا سازی هنر_صنعت قوی و توانمندی بوده و هست بنابراین میشود به عنوان یک ظرفیت صادراتی پردرامد به آن توجه کرد.لذا طراحی بیمه صنف طلا نباید از دیدگاه صاحبان امر مغفول بماند.

بیمه صنف طلا و جواهر

روسای اتحادیه وپیشکسوتان و جوانان در این صنف میتوانند با ارایه ایده ها و پوشش های بیمه ای لازم ، تاجایی که به لحاظ قانونی ممکن است و با توجه به نوسانات بازار طلا و تصمیمات دولتی و نوسانات اقتصادی دنیا ، شاخه های مختلف بیمه ای را همچون بیمه بازار بورس برای  صنف خود تعریف کنند.

سبد بیمه

بخش بیمه پذیر توسط استارتاپ پتاف براشون بیمه نامه طراحی شود تا  بتوانند با کمک یک شرکت بیمه ای معتبر سبد کاملی از بیمه های مختلف برای حمایت ازین صنف را داشته باشند.

انتهای پیام /

طراحی بیمه صنف طلا

انتهای پیام /

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا