بین الملل

عملکرد تاریخی شرکت کانادایی تولید طلا

معدن طلا CSH در مغولستان و معدن مس جیاما در تبت چین

گروه بین الملل گلدنیوز: شرکت تولید طلا «چاینا گلد اینترنشنال ریسورسز» (China Gold International Resources) کانادا، پنجشنبه اعلام کرد که درآمد آن 46 درصد افزایش یافته و به 304.9 میلیون دلار در سه ماهه دوم سال 2021 از 209.2 میلیون دلار در مدت مشابه در سال گذشته رسیده است.

به گزارش گلدنیوز به نقل از کیتکو، این شرکت کانادایی افزود که درآمد عملیاتی معدنی آن با 255 درصد افزایش به 125.9 میلیون دلار از 35.5 میلیون دلار آمریکا در مدت مشابه در سال 2020 رسیده است، در حالی که درآمد خالصش 444 درصد افزایش یافته و از 18.5 میلیون دلار در سال 2020 به 100.7 میلیون دلار رسیده است.

جریان نقدی از عملیات این شرکت 95 درصد افزایش یافت و از 54.5 میلیون دلار در مدت مشابه در سال 2020 به 95/2 میلیون دلار رسید.

مجموع تولید طلا ی این شرکت با افزایش 13 درصدی به 71،225 اونس از 63،043 اونس در مدت مشابه در سال 2020، و کل تولید مس با 13 درصد افزایش به 52/6 میلیون پوند (23،875 تن) از 46.5 میلیون پوند (21،103 تن) در مدت مشابه سال قبل رسیده است.

راز جهش درآمدی در تولید طلا

لیانگیو جیانگ، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل این شرکت اظهار داشت: «در سه ماهه دوم سال جاری، این شرکت بار دیگر بهترین عملکرد خود را در تاریخ ثبت کرد که در حوزه افزایش تولید، درآمد و سود به بالاترین سطح جهش داشت.
این همچنین پنجمین پیشرفت متوالی در نتایج فصلی از سه ماهه دوم سال گذشته است. به این معنی که چاینا گلد اینترنشنال ریسورسز وارد مرحله جدیدی از توسعه خود شده است.»

او ادامه داد: «ما به ایجاد ارزش و افزایش حداکثری سرمایه گذاری برای سهامداران خود ادامه می دهیم. ما به بهینه سازی عملیاتی، کنترل هزینه، نوآوری در فناوری، بهبود مدیریت، اکتشاف و همینطور بحث محیط زیستی، اجتماعی و حاکمیتی (ESG) اهمیت بیشتری می دهیم تا پایه محکمی برای رشد ایجاد کنیم. در عین حال، شرکت همچنین فرصت های داخلی و خارجی را با چشم انداز توسعه پایدار بلند مدت کاملاً درک خواهد کرد.»

چاینا گلد یک شرکت معدنی طلا و فلزات پایه است که در بریتیش کلمبیای کانادا تأسیس شده است و از دو معدن بهره برداری می کند: معدن طلا CSH در مغولستان و معدن مس جیاما در تبت چین.

به گزارش نیوزوایر، این شرکت هیچ تأثیر قابل توجهی بر عملکرد خود به دلیل همه گیری کووید-19 تجربه نکرد. هر دو معدن شرکت قادر بوده اند بدون وقفه قابل توجهی محصولات خود را طی شش ماه منتهی به 30 ژوئن 2021 اداره کنند و بفروشند.

این شرکت همچنان بر سلامت کارکنان خود و زنجیره های تامین نظارت می کند تا بتواند به هر گونه اختلال احتمالی پاسخ دهد. این شرکت همچنین ذخایر نقدی خود را مدیریت می کند تا بتواند در برابر هرگونه پیامدهای مالی اختلالات احتمالی مقاومت کند.

منابع: kitco.com و thenewswire.com

انتهای پیام/

حسین راشدی

مترجم ونویسنده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا