از دیگر رسانه هاصنایع وابسته

فراخوان برای احداث سایت پسماند مجتمع طلای زرشوران

شرکت گسترش معادن و صنایع معدنی طلای زرشوران در نظر دارد "عملیات تامین مصالح، احداث و ساخت ۵ عدد سد رسوبگیر گابیونی و ۴ عدد سد ملاتی" و همچنین " عملیات تأمین مصالح و احداث سایت پسماند " را با برگزاری مناقصه عمومی اجرا کند.

به گزارش گلدنیوز به نقل از  معدن نیوز ؛ شرکت گسترش معادن و صنایع معدنی طلای زرشوران در نظر دارد “عملیات تامین مصالح، احداث و ساخت 5 عدد سد رسوبگیر گابیونی و 4 عدد سد ملاتی” و همچنین ” عملیات تأمین مصالح و احداث سایت پسماند ” را با برگزاری مناقصه عمومی اجرا کند.

پیرو آگهی فراخوان مندرج در روزنامه‌های ساقی آذربایجان مورخ 12/05/1400 و اطلاعات مورخ 13/05/1400 به منظور ایجاد فضای رقابتی بیشتر، شرکت گسترش معادن و صنایع معدنی طلای زرشوران در نظر دارد با توجه به قانون برگزاری مناقصات “عملیات تامین مصالح و احداث سایت پسماند مجتمع طلای زرشوران” را از طریق مناقصه عمومی یک مرحله‌ای انجام دهد. از این رو از کلیه متقاضیان ذیصلاح و اشخاص حقوقی داخلی که دارای توان فنی و اجرایی جهت انجام خدمات مربوطه هستند دعوت به عمل می‌آید برای دریافت اسناد مناقصه با مراجعه به سامانه تدارکات الکترونیکی دولت به نشانی www.setadiran.ir مراجعه کنند.

مدت زمان اجرای پروژه 9 ماه کامل شمسی است و هزینه آن از منابع داخلی شرکت تامین خواهد شد. زمان دریافت اسناد تا پایان وقت اداری (ساعت 16) روز سه‌شنبه مورخ 30/06/1400 است که متقاضیان می توانند با مراجعه به سامانه تدارکات الکترونیکی دولت فایل مربوطه را دریافت کنند.

زمان و محل تحویل اسناد حداکثر پایان وقت اداری (ساعت 16) روز شنبه مورخ 10/07/1400 و بارگذاری در سامانه تدارکات الکترونیکی دولت است. زمان گشایش پاکت‌ها ساعت 13:00 روز یکشنبه مورخ 11/07/1400 تعیین شده است.

از سوی دیگر پیرو آگهی فراخوان مندرج در روزنامه‌های رویش ملت مورخ 03/06/1400 و جام جم مورخ 06/06/1400 به منظور ایجاد فضای رقابتی بیشتر، شرکت گسترش معادن و صنایع معدنی طلای زرشوران در نظر دارد با توجه به قانون برگزاری مناقصات ،” عملیات تامین مصالح، احداث و ساخت 5 عدد سد رسوبگیر گابیونی و 4 عدد سد ملاتی در مجتمع طلای زرشوران ” را از طریق مناقصه عمومی یک مرحله‌ای انجام دهد. بنابراین از کلیه متقاضیان ذیصلاح و اشخاص حقوقی داخلی که دارای توان فنی و اجرایی جهت انجام خدمات مربوطه هستند دعوت به عمل می‌آید برای دریافت اسناد مناقصه با مراجعه به سامانه تدارکات الکترونیکی دولت اقدام کنند.

مدت زمان اجرای پروژه شش ماه کامل شمسی و هزینه آن از محل داخلی شرکت تامین خواهد شد. زمان دریافت اسناد حداکثر تا پایان وقت اداری (ساعت 16) روز دو‌شنبه مورخ 29/06/1400 و زمان و محل تحویل اسناد حداکثر تا پایان وقت اداری (ساعت 16) روز شنبه مورخ 10/07/1400 در سامانه تدارکات الکترونیکی دولت است. زمان گشایش پاکت‌ها ساعت 10:30 روز یکشنبه مورخ 11/07/1400 در نشانی محل شرکت تعیین شده است.

محل اجرای پروژه استان آذربایجان غربی، شهرستان تکاب، کیلومتر 38 جاده تخت سلیمان، روستای زرشوران، شرکت گسترش معادن و صنایع معدنی طلای زرشوران و معدن طلای زرشوران است.

لازم به ذکر است که ثبت نام شرکت‌کنندگان در سامانه ساجار- سازمان برنامه و بودجه کشور به نشانی (http://sajar.mporg.ir) الزامی است، در غیر این صورت از پذیرش اسناد خودداری می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا