بین المللطلا و جواهر

نمایشگاه های جواهرات تا پایان 2021/تقویم نمایشگاهی

این نمایشگاه ها که در کشورهایی شامل آمریکا، کانادا، هند، سنگاپور، بحرین و فرانسه برپا می شوند گاه در نمایشگاه های ساعت ادغام شده یا از جنبه صنعتی و گوهرشناسی محصولات را ارائه می دهند.

گروه بین الملل گلدنیوز: تا پایان سال 2021 (حدود یک ماه نیم بعد)، نمایشگاه های جواهرات مختلف با رویکردهای متفاوتی برگزار خواهد شد.

این نمایشگاه ها که در کشورهایی شامل آمریکا، کانادا، هند، سنگاپور، بحرین و فرانسه برپا می شوند گاه در نمایشگاه های ساعت ادغام شده یا از جنبه صنعتی و گوهرشناسی محصولات را ارائه می دهند.

علاوه بر این، برخی از آنها با هدف آشنایی صنعتگران با طراحان بین المللی تنظیم می شوند. در ادامه این مطلب 12 نمایشگاه معتبر جهانی همراه با تاریخ برگزاری، مکان و توضیحاتی عمدتا توسط برگزارکنندگان نمایشگاه ها می آید که خواندن آنها می تواند الهام بخش ایده هایی در صنعت داخلی باشد.  

 «نمایشگاه پیشرو برای صنعت سنگ های قیمتی و جواهرات»

نمایشگاه بین المللی سنگ های قیمتی و جواهرات/26 تا 28 نوامبر/سن متئو، آمریکا

InterGem در سال 1967 به عنوان اولین نمایشگاه جواهرات با هدف تجارت مستقیم با مصرف کننده در آمریکا تأسیس شد. هرب، موسس آن، یک گوهرشناس و هنرمند مشتاق بود. او عشق خود را به سنگ‌های قیمتی، مواد معدنی و هنرهای دستی با این نمایشگاه به معرض دید عموم مردم آورد، جایی که خریداران می‌توانند مستقیماً از طراحان، عمده‌فروشان و تولیدکنندگان در یک محیط بازار خرید کنند.

«نمایشگاه تجاری پیشرو برای بخش سنگ های قیمتی و جواهرات»

نمایشگاه سنگ های قیمتی سن دیگو/17 تا 19 دسامبر/سن دیگو، آمریکا

نمایشگاه سن دیگو یکی از بزرگترین نمایشگاه های سنگ های قیمتی و جواهرات در سراسر جهان است. این رویداد شامل تمام باشگاه‌های جواهر و مواد معدنی از نقاط مختلف جهان است.

هدف این رویداد ترویج صنایع سنگ های قیمتی و جواهرات در سراسر جهان است. بازدیدکنندگان می توانند در مسابقات و نمایش های مختلفی شرکت کنند که جواهرات را بر اساس روندهای فعلی از نقاط مختلف جهان نشان می دهند. این رویداد گروه هایی مانند طراحان جواهرات، واردکنندگان، تولیدکنندگان، مربیان مهره‌کاری، معدنچیان و برش‌دهنده‌های جواهر، همراه با فارغ‌التحصیلان گوهرشناسی تضمین شده و غیره را گرد هم می آورد.

«نمایشگاه بین المللی تولید کنندگان جواهرات»

نمایشگاه بین المللی جواهرات JMA هنگ کنگ /25 تا 28 نوامبر/هنگ گنگ

نمایشگاه هنگ کنگ منبع و بستر فروش فوری را برای خریداران فراهم می کند تا جواهرات با بهترین کیفیت را زیر یک سقف تهیه کنند.

نمایشگاه JMA هر چه بیشتر غرفه داران و همچنین بازدیدکنندگان را برای مشارکت و ارتباط مستقیم و تعامل با یکدیگر در مورد جدیدترین نوآوری های بازار و فرصت های تجاری سودآور در زمینه مربوطه جذب می کند.

«نمایشگاه بین المللی جواهرات، سنگ های قیمتی و لوازم جانبی»

اکسپو بین المللی جواهرات سنگاپور/2 تا 5 دسامبر/سنگاپور

نمایشگاه سنگاپور یک نمایشگاه بین المللی جواهرات است که سالی یک بار در این کشور برگزار می شود و هم برای حرفه ای ها و هم برای مخاطبان خصوصی آزاد است.

آسیا طیف گسترده ای از سنگ های قیمتی طبیعی را ارائه می دهد و سنگاپور جمعیت فزاینده ای از افراد ثروتمند را در خود جا داده است.

این اساس SIJE را تشکیل می دهد. جایی بهتر از این نمایشگاه برای نمایش جدیدترین و شیک ترین مجموعه جواهرات وجود ندارد زیرا فرصت منحصر به فردی را برای غرفه داران فراهم می کند تا از بازار جواهرات آسیایی که به سرعت در حال تحول است، استفاده کنند.

«بزرگترین نمایشگاه سنگ های قیمتی، جواهرات و مهره»

نمایشگاه سنگ های قیمتی کاستا مسا/3 تا 5 دسامبر/کاستا مسا، آمریکا

نمایشگاه کاستا مسا یکی از جامع ترین نمایشگاه های سنگ های قیمتی و جواهرات در جهان است. در این رویداد انواع سنگ های قیمتی، مهره‌ها و جواهرات از سراسر جهان بر اساس آخرین روندها و ایده‌ها و فناوری‌های نوآورانه به نمایش گذاشته می‌شود.

بازدیدکنندگان می توانند در مسابقات و نمایش های مختلفی شرکت کنند که جواهرات و مهره ها را بر اساس روندهای فعلی از نقاط مختلف جهان نشان می دهد.

«بازارهای عمده فروشی برای مد و لوازم جانبی»

نمایشگاه جواهرات و استراحتگاه فلوریدا/10 تا 12 دسامبر/شهر کیسیمی، فلوریدا، آمریکا

نمایشگاه جواهرات و استراحتگاه فلوریدا به تامین کنندگان لوازم جانبی مد این امکان را می دهد تا محصولات خود را به خریداران عمده از سراسر جهان تبلیغ کنند و بفروشند.

به عنوان یکی از بازارهای عمده فروشی برتر، این نمایشگاه بزرگترین، جدیدترین و شیک ترین مجموعه جواهرات، پوشاک، لوازم جانبی و هدایا را در یک رویداد بزرگ آورده است.

«الهام بخش برای ایجاد در عرصه مد»

نمایشگاه جواهرات جیپور/24 تا 27 دسامبر/جیپور، هند

نمایشگاه جیپور هند بستری را برای تولیدکنندگان سنگ های قیمتی و جواهرات فراهم می کند تا این محصولات را به بازار عرضه کنند. این رویداد همچنین بستری برای بازاریابی سنگ های قیمتی و جواهرات در سطح ملی و بین المللی فراهم می کند.

از آنجایی که این صنعت قصد دارد تا قله های جدیدتر موفقیت را فتح کند، JJS به خرده‌فروشان، تولیدکنندگان، عمده‌فروشان، توزیع‌کنندگان و خریداران فرصتی می‌دهد تا طرح‌های جواهرات انحصاری را که دقیقاً با بهترین دانش فنی ساخته شده‌اند، انتخاب کنند.

«نمایشگاه بین المللی جواهرات و ساعت»

نمایشگاه بین المللی صنف ساعت و جواهرات /6 تا 7 دسامبر/لاس وگاس، آمریکا

نمایشگاه بین‌المللی ساعت و جواهرات، فعال‌ترین مرکز جهان برای خرید، فروش، و تجارت انواع ساعت‌های قدیمی، کلکسیونی، جواهرات ملکی، الماس‌های مهم، ساعت‌های مدرن و موارد دیگر است.

بازدیدکنندگان در این نمایشگاه به تعداد زیادی شرکت می کنند زیرا آنها این نمایشگاه را متمایل به بازار و کالاهای مصرفی می دانند.

«بزرگترین و معتبرترین نمایشگاه جواهرات خاورمیانه»

نمایشگاه جواهرات عربیا/16 تا 20 نوامبر/بحرین

این نمایشگاه بزرگترین و معتبرترین نمایشگاه جواهرات در خاورمیانه است که تولید کنندگان پیشرو، برندهای مشهور جهان و طراحان منحصر به فرد از سراسر جهان را در یک مکان جمع می کند.

این رویداد شامل طیف گسترده‌ای از جواهرات نهایی باورنکردنی، ساعت‌های لوکس، ابزارهای نوشتاری، هنر اشیاء، لوازم جانبی و سنگ‌های قیمتی با هر اندازه، شکل و برش است.

«بزرگترین نمایشگاه سنگ و گوهر استان بریتیش کلمبیای کانادا»

نمایشگاه سنگ و گوهر ابوتسفورد/19 تا 21 نوامبر/لنگلی، کانادا

انجمن گوهرشناسی بریتیش کلمبیا یک سازمان متشکل از 31 باشگاه اجتماعی در سراسر استان و اعضای مربوطه است. بسیاری از این باشگاه‌ها نمایشگاه‌های سالانه را در جوامع خود برگزار می‌کنند تا هنرهای مربوط به گوهرها و علوم زمین را ترویج کنند و درآمد عملیاتی ایجاد کنند.

«نمایشگاه تجاری صنعت سنگ های قیمتی و جواهرات»

نمایشگاه سنگ های قیمتی /10 تا 12 دسامبر/سنتا باربارا، ایالات متحده آمریکا

این نمایشگاه رویدادی با حضور طراحان صنعت سنگ های قیمتی و جواهرات است. هدف این رویداد ترویج آخرین لوازم جانبی با کیفیت بالا است و دارای برندهای مختلف طراحان است.

غرفه داران با بازدیدکنندگان ملاقات می کنند و آنها را در مورد برند ها و محصولات خود متقاعد می کنند. در این نمایشگاه جواهرات منحصر به فرد مختلفی از سراسر جهان به نمایش گذاشته می شود. این پلتفرم فرصتی بی‌نظیر برای برقراری تماس‌ و تجارت شبکه‌ای در میان طراحان و خریداران برتر فراهم می‌کند.

انواع مجموعه های سنگ های قیمتی و جواهرات با قیمت های تخفیفی در دسترس است تا بازدیدکنندگان بتوانند در آن حضور پیدا کنند و جواهرات زیادی را برای خود و مشتریان خود خریداری کنند.

نمایشگاه مواد معدنی پاریس/3 تا 5 دسامبر/پاریس، فرانسه

نمایشگاه مواد معدنی پاریس استخری جادویی در دنیای شگفت انگیز سنگ های ظریف و قیمتی را ارائه می دهد.

نمایشگاه مواد معدنی پاریس دارای بیش از 200 غرفه‌دار از سراسر جهان است که شما را وادار می‌کند شگفتی‌های طبیعت را در تمام اشکال آن کشف کنید: سنگ‌های صیقل داده نشده (معدنی و کریستال‌)، سنگ های برش‌خورده (جواهرات) یا جواهرات نصب شده، فسیل‌ها و شهاب‌سنگ‌ها.

منبع: 10times.com

حسین راشدی

مترجم ونویسنده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا