آموزش و پژوهشچند رسانه ای

بسته بندی

مشتری شما در هر سن و هر قشری که باشد،میتوانید با بسته بندی متناسب با شرایط سنی و جنسی وی، خاطره خوشی از برندتان برای آنها بسازید تا هر زمان که خواستند برای خرید طلا اقدام کنند اول شما را به یاد بیاورند.

دکتر علی شاه حسینی مشاور ومدرس کسب و کار

طراحی

دکتر علی شاه حسینی کارشناس کسب وکار به گلدنیوز گفت:امروزه اهمیت بسته بندی در حوزه فروش به قدری بالاست که تولیدکنندگان و فروشندگان از یک فرد متخصص در حوزه طراحی برای بسته بندی محصول خود استفاده میکنند.فردی که بتواند متناسب با سلیقه کودکان،نوجوانان،بانوان وآقایان دست به طراحی بزند.

وی افزود: اهمیت توجه به بسته بندی زمانی بیشتر میشود که شما یک کالای لوکس مانند طلا و جواهر عرضه میکنید.جامعه هدف شما مبلغ بالایی را در ازای دریافت کالا و خدمات به شما پرداخت میکند.پس طبیعی است که مشتری انتظار دارد تمام ابعاد فروش(رفتار-ضمانت-کیفیت جنس-بسته بندی) از کیفیت بالایی برخوردار باشد.

تزریق لذت به مشتری رسالت شماست!

شاه حسینی در ادامه گفت: جالب است بدانید گاهی اوقات ظاهر محصول میتواند به قدری جذاب و خیره کننده باشد که توجه مشتری به جعبه، از محصولی که درون آن است بیشتر باشد.مشتری شما در هر سن و هر قشری که باشد،میتوانید با بسته بندی متناسب شرایط سنی و جنسی وی از برندتان خاطره خوشی برای آنها بسازید. به این ترتیب هرزمان تصمیم به خرید دوباره بگیرند حتما شما را به یاد میاورند!

باید بپذیریم که تولیدکنندگان و فروشندگان کشور ما در حوزه فروش اهمیت چندانی برای مقوله زیبایی بصری محصو قائل نیستند.

لوگوی خود را ثبت کنید.مشتریان خاص پیدا کنید.سبک مورد پسند آنها را تولید کنید.

این کارشناس کسب وکار افزود: در کشور چین به قدری توجه به ظاهر اجناس بالاست که در بسیاری موارد از کیفیت چشم پوشی میشود!به یاد داشته داشته باشید توجه به بسته بندی به معنی غفلت از کیفیت نیست.

احتمالا اگر به صحبتهای مشتری با همراهانش توجه کنید این جمله را از او خواهید شنید:

چقدر زیباست!

چه بسته بندی شیک و جذابی!

برای هدیه دادن بسیار مناسب است!

این کارشناس در پایان گفت: پس به یاد داشته باشید سهل انگاری در این حوزه یکی از مواری است که احتمالا باعث میشود مشتری برای بار دوم شما را انتخاب نکند!

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا