خبرهای مهمطلا و جواهر

جلسه هم اندیشی برای اجرای قانون مالیات بر ارزش افزوده در حاشیه نمایشگاه مشهد

سیدصادق هاشمیان نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر مشهد: حدود 100 شرکت کننده در نمایشگاه مشهد حضور خواهند داشت و جلسه هم اندیشی در مورد مالیات بر ارزش افزوده در حاشیه نمایشگاه با تمامی روسای اتحادیه ها برگزار خواهد شد.

سیدصادق هاشمیان نائب رئیس اتحادیه طلا،جواهر و نقره مشهد به پایگاه خبری تحلیلی گلدنیوز گفت: نمایشگاه طلا،جواهر،نقره و گوهرسنگ ها در سالن فردوسی نمایشگاه بین المللی مشهد برگزار خواهد شد. در این نمایشگاه حدود 100 شرکت کننده و غرفه ارائه خدمت خواهند کرد و در حال حاضر تقریبا ظرفیت نمایشگاه به صورت کامل پر شده است.

هاشمیان اضافه کرد: 40 درصد از غرفه داران تولید کننده و 60 درصد آنها توزیع کننده های طلا و جواهر (فروشنده یا بنکدار) هستند.

هفتمین دوره نمایشگاه طلا، جواهر، نقره و گوهرسنگ مشهد از 9 تا 12 دی ماه میزبان علاقه مندان به طلا و جواهر خواهد بود.

تزریق دز دوم واکسن، پیش شرط بازدید از نمایشگاه مشهد

وی با بیان اینکه تمامی تدابیر لازم برای رعایت پروتکل های بهداشتی انجام شده است گفت: شرکت کنندگان و بازدیدکنندگانی که دو دٌز واکسن را دریافت کرده اند مجوز شرکت در نمایشگاه را خواهند داشت. بازدید از نمایشگاه برای عموم مردم رایگان و آزاد است و ساعات بازدید از نمایشگاه مشهد 16 الی 21 می باشد.

مراسم افتتاحیه

ایشان اظهار کرد: مراسم افتتاحیه نمایشگاه احتمالا با حضور جناب آقای ضرغامی وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و برخی مسئولان شهر مشهد انجام خواهد شد؛ اما با توجه به شیوع سویه اومیکرون این مراسم در فضایی آزاد و به شکل مختصر برگزار خواهد شد.

خبر خوش برای تولیدکنندگان نقره

وی افزود: با توجه به مشکلاتی که در سال های اخیر برای تولیدکنندگان نقره در مشهد به وجود آمده است، امیدواریم همزمان با برگزاری نمایشگاه طلاوجواهر بتوانیم خبر خوشی برای تولیدکنندگان نقره داشته باشیم.

هاشمیان در خصوص جزئیات این خبر خوش به گلدنیوز گفت: در حال رایزنی با مسئولان هستیم تا بتوانیم میزان حمل مسافری زیورآلات نقره را به 3کیلوگرم افزایش دهیم.

جلسه هم اندیشی در خصوص مالیات بر ارزش افزوده

هاشمیان در پایان گفت: شرکت کنندگان در این نمایشگاه از تمامی نقاط کشور اعم از تبریز، اصفهان، یزد، شیراز، بندرعباس، کرمان، شهر کرد، تهران و شهرهای استان خراسان رضوی، شمالی و جنوبی هستند.

همچنین حدود 100 نفر از اعضاء هیات مدیره اتحادیه های طلاوجواهر سراسر کشور به عنوان مهمانان ویژه در نمایشگاه حضور خواهند داشت.

هاشمیان با اشاره به اجرای قانون مالیات بر ارزش افزوده از 13 دی ماه گفت: از تمامی روسای اتحادیه ها دعوت شده است تا در حاشیه نمایشگاه مشهد، یک جلسه هم اندیشی برای عملیاتی شدن قانون مالیات بر ارزش افزوده داشته باشیم تا با هم فکری همه زحمتکشان صنف طلاوجواهر بتوانیم آسیب ها را شناسایی و قانون را با قوت اجرا کنیم.

امیر کشانی

سردبیر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا