بین الملل

جاکوب، بازی الماس وطلا

جاکوب در دهه 1980 شرکت جواهرات خود را در نیویورک افتتاح کرد و به سرعت نزد افراد مشهور شهرت یافت. او ساخت ساعت را در سال 2002 آغاز کرد و قبل از اینکه وارد عرصه‌های فنی ‌تر شود، به خاطر ساعت‌ های الماس مردانه ‌اش معروف شد.

جاکوب با پیشینه و تجربه ‌اش در عکاسی و طراحی جواهرات، دیدگاهی را در مورد ساعت ‌سازی شکل داده است که از نظر زیبایی شناسی و فنی واقعاً منحصر به‌ فرد است. شکی نیست که ساعت ‌های Jacob & Co قطعاتی فوق ‌العاده دیدنی هستند. جاکوب چیزی منحصر به فرد و جذاب را به صنعت ساعت می آورد. این امر با توجه به روش محافظه کارانه ای که بسیاری از برندهای ساعت سازی در چند سال گذشته اتخاذ کرده اند، طبیعی است.

به گزارش سروریس بین الملل گلدنیوز جاکوب در دهه 1980 شرکت جواهرات خود را در نیویورک افتتاح کرد. این کمپانی به سرعت نزد افراد مشهور شهرت یافت. او ساخت ساعت را در سال 2002 آغاز کرد و قبل از اینکه وارد عرصه‌های فنی ‌تر شود، به خاطر ساعت‌ های الماس مردانه ‌اش معروف شد.

نقطه عطف جاکوب

اولین پیشرفت شاخص در رکوردهای مکانیکی این برند، Quenttin در سال 2006 است. این ساعت نوآورانه دارای یک حرکت عمودی با یک توربیلون جانبی است. همچنین دارای ذخیره انرژی 31 روزه است.

نیویورک و سوئیس، مقر جواهرات و ساعت

یکی از گام‌ های اصلی در توسعه فعالیت ساعت‌ های این شرکت در سال 2012 بود که Jacob & Co دفتر مرکزی خود را در سوئیس افتتاح کرد.

این برند اکنون دو دفتر دارد: یکی در نیویورک که به جواهرات اختصاص دارد و دیگری در سوئیس، ژنو که به ساعت سازی اختصاص دارد. در آنجا، این برند ساعت های خود را توسعه می دهد و مونتاژ و کنترل کیفیت نهایی ساعت ها در داخل انجام می شود. Jacob & Co همچنین با چندین شریک سوئیسی همکاری می کند.

هدفگذاری، عطف طلایی جاکوب

لوکا سوپرانا، یکی از بنیانگذاران Les Ateliers 7H38 یک شرکت طراحی و توسعه ساعت مستقر در نزدیکی Neuchatel یکی از شرکای کلیدی جاکوب در پروژه‌ های ساعت است. او همچنین به عنوان مشاور در پروژه های دیگر فعالیت می کند.

او می گوید:

جاکوب می‌ داند چه می ‌خواهد. او همیشه به دنبال چیزی متفاوت از نظر زیبایی شناختی است و شما را به یافتن راه‌ حل ‌های جدید سوق می‌ دهد. هر بار که توسعه جدیدی را آغاز می کنیم، باید آماده باشید تا فراتر از مرزهای ساعت سازی مکانیکی سنتی کاوش کنید. از زمان پایان سری Opus، من نمی توانم به هیچ چیز خلاقانه در زمینه ساعت سازی مکانیکی پیشرفته فکر کنم.

ساعتی برای 24 منطقه زمانی

تنها یک سال پس از افتتاح این شرکت سوئیسی، جیکوب Epic SF24 را معرفی کرد. یک ساعت منحصر به فرد، بسیار فنی و کاربردی. این ساعت زمان را برای 24 منطقه زمانی که بر روی فلپ های تقسیم شده نمایش داده می شود، که یادآور تابلوهایی است که زمانی در فرودگاه ها یا ایستگاه های قطار استفاده می شد، تعیین می کند. یک دکمه در کنار ساعت، شهرهای مختلف را یکی یکی می چرخاند.

الماس کروی 288 وجهی تراش جاکوب

در سال 2014، معرفی اولین Astronomia در بازل ورلد سر و صدایی ایجاد کرد. Astronomia نمایشی شاعرانه از جهان آسمانی را با نشانه‌ های سیاره‌ ای در حرکت به نمایش میگذارد. یک الماس کروی 288 وجهی تراش جاکوب تحت کنترل یک توربیلون سه محوره را به صحنه می ‌برد.

وی از اصلی‌ ترین چالش‌ های فنی، قدرت و تنظیم کامل حرکات در انتهای هر یک از چهار بازو بود. استفاده از منیزیم فوق سبک برای ساختن کره در مقابل الماس یک قیراطی نیاز داشت و خود توربیلون باید آماده می شد. این دنیای کوچک مکانیکی تحت یک کریستال یاقوت کبود چشمگیر و گنبدی با پوشش ضد انعکاس محافظت می شد.

از آن زمان تاکنون، چندین تکامل از Astronomia ارائه شده است، از جمله Astronomia Tourbillon Clarity Octopus یا Astronomia Sky که یک نمایشگر سه بعدی بی‌ نظیر را در زیر مکانیزم چهار بازو اضافه کرده است.

پدرخوانده اپرا

مجموعه ساعت های تولید شده در طول سال ها بسیار چشمگیر است. در این میان، اجازه دهید به نسخه پدرخوانده اپرا اشاره کنیم که دارای یک توربیلون سه محوره، یک مکانیسم موسیقی با موضوع پدرخوانده و یک دون ویتو کورلئونه مینیاتوری در مرکز آن است!

https://monochrome-watches.com/jacob-co-the-method-behind-the-madness/

https://jacobandco.com/?gclid=Cj0KCQiA_JWOBhDRARIsANymNObL_2Cr78H4GWh56e6NFRRwtCQ_8TrdmxdSYlNcdcc_hzPYF2vQqxIaAqoZEALw_wcB

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا