آموزش و پژوهش

اصل باشید نه کپی

با اسم و طرح خود محصولات خود را حتی با تعداد محدود تولیدکنید و به بازار ارائه دهید.

گروه آموزش و پژوهش پایگاه خبری تحلیلی گلدنیوز؛ اصل یا کپی بودن طرح و مدل های طلا و جواهر را مورد بررسی قرار می دهد و به تولیدکنندگانی که از برندهای اصلی؛ کپی می کنند، راه کارهایی ارائه می دهد.

کارخانه های بزرگ به دنبال کپی کردن کالای همدیگر نیستند زیرا هر کارخانه برای خود یک تیم طراحی و ایده پردازی دارد و اجناس را با برند خود به بازار وارد می کند.

زمانی که اصلِ یک محصول، کالا یا جنس وجود دارد، از روی آن کپی می سازند.

کارخانه های بزرگ به دنبال رقابت سالم؛ بر سر گرفتن سهم بازار هستند و نه به دنبال کپی کردن کار یکدیگر.

کار کپی همیشه نسبت به کار اصلی دارای کیفیت پایین تری است زیرا اگر کارگاهی که این کار را کپی می کند توان تولید آن محصول را با کیفیت کارخانه اصلی داشته باشد، هرگز به فکر کپی از روی کارخانه های بزرگ دیگر نمی افتد و طرح و مدل خود را با برند خود به بازار عرضه می کند.

طلاوجواهر

کارخانه های بزرگ به دو دلیل از اینکه کارگاه های کوچکِ دیگر محصولات آنها را کپی می کنند خوشحال می شوند و حتی استقبال هم می کنند.

دلیل اول:

زمانی که کار آنها کپی می شود به این معناست که آن محصول پرفروش بوده و مورد استقبال بازار قرار گرفته است.

دلیل دوم:

کارگاه هایی که کار کپی انجام می دهند، عملاٌ برند اصلی را مورد تبلیغ قرار می دهند زیرا محصولات کپی شده را همراه با نام برند اصلی به بازار عرضه می کنند.

پیشنهاد گلدنیوز:

پیشنهاد گلدنیوز؛ برای کسانی که کار را به صورت کپی، تولید می کنند این است که از یک جایی شروع کنند و با اسم و طرح خود محصولات خود را حتی با تعداد محدود تولید و کار را با برند خود شروع کنند و به بازار ارائه دهند.

گلدکالج
گلدکالج

انتهای پیام/

امیر کشانی

سردبیر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا