تحلیل بازار

افزایش 22 دلاری اونس/تحلیل گلدنیوز

از روز پنج شنبه به بعد تا به امروز با توجه به تحولات سیاسی اخیر و تقاضا برای خرید ارز و همچنین اخبار منتشر شده در خصوص مسائل هسته ای و مذاکرات منجر به افزایش تقاضا و به دنبال آن صعود قیمت ارز به ۲۸ هزار تومان شد.

محمد کشتی آرای نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر به گلدنیوز گفت:در چند روز گذشته قیمت جهانی طلا به دلیل جنگ اوکراین و روسیه تغییرات قابل توجهی داشته است. همین تاثیر منجر به افزایش 22 دلاری قیمت اونس جهانی در هفته اخیر شد.

افزایش ۲۲ دلاری اونس/تحلیل گلدنیوز

از روز پنج شنبه به بعد تا به امروز با توجه به تحولات سیاسی اخیر و تقاضا برای خرید ارز و همچنین اخبار منتشر شده در خصوص مسائل هسته ای و مذاکرات ، منجر به افزایش تقاضا و به دنبال آن صعود قیمت ارز به ۲۸ هزار تومان شد.

احتمال افزایش قیمتکشتی آرای در ادامه گفت: با توجه به افزایش حدود هزار تومانی قیمت ارز و افزایش 22 دلاری اونس احتمال افزایش قیمتها وجود دارد .

افزایش حباب سکهوی افزود: در شروع هفته کاری هفته گذشته با توجه به کاهش تقاضا برای خرید سکه، حباب سکه به ۵۰ الی ۶۰ هزار تومان رسید که خود اتفاق مثبتی محسوب میشد.

اما این روزها مجددا با افزایش قیمت، حباب سکه هم رو به افزایش است. قیمت انواع سکه به نسبت هفته گذشته با افزایش همراه بوده است.

قیمت انواع سکهکشتی آرای نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهرگفت: قیمت سکه طرح قدیم با حدود ۸۰۰ هزار تومان افزایش و سکه طرح جدید حدود ۷۵۰ هزار تومان افزایش همراه بوده است.البته تقاضایی در بازار ایجاد نشده است و داد و ستدها روند عادی خود را دارد.

افزایش قیمت طلای18حباب سکه که در حال کاهش بود اما شرایط موجود منجر به بالا رفتن حباب سکه شد.افزایش تقاضا نیز ناشی از افزایش قیمت است.

در این روزها مجددا قیمت ارز نوسانات بسیاری را تجربه کرده است در نتیجه شاهد افزایش قیمت طلا و سکه بودیم به طوریکه قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار با حدود ۸۰ هزار تومان افزایش همراه بوده است.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا