از دیگر رسانه ها

طلا در ساعات اولیه بازار از حال رفت

قیمت طلای جهانی امروز دوشنبه کاهش یافت زیرا بازدهی دلار و خزانه‌داری به دلیل بهبود چشم‌انداز افزایش نرخ بهره توسط فدرال رزرو ایالات‌متحده تقویت شد، در حالی که نگرانی‌های جدید در مورد حملات روسیه در شرق اوکراین تا حدودی از فلز امن حمایت کرد.

به گزارش گلدنیوز به نقل از ایسنا، بهای هر اونس طلا پس از رسیدن به بالاترین رقم بیش از یک هفته اخیر یعنی ۱۹۴۹ دلار و ۳۲ سنت در اوایل روز با ۴ درصد کاهش به ۱۹۴۲ دلار و ۷۰ سنت رسید و در بازار معاملات آتی آمریکا، بهای هر اونس طلا  نیز با ۰.۲۱ درصد کاهش به ۱۹۴۳ دلار و ۷۰ سنت رسید. این بروزرسانی در ساعت ۷ و ۳۵ دقیقه صبح به وقت شرقی است.

طلا در ساعات اولیه بازار از حال رفت

شاخص دلار آمریکا پس از اینکه در روز جمعه به دلیل اقدامات تهاجمی فدرال رزرو برای مهار تورم فزاینده، برای اولین‌بار در دو سال گذشته به بالای ۱۰۰ رسید، ثابت ماند.

به گزارش رویترز، نرخ‌های بهره و بازده بالاتر ایالات‌متحده، هزینه فرصت نگهداری شمش را افزایش می‌دهد، که به عنوان پوششی در برابر افزایش تورم استفاده می‌شود.

در بازار سایر فلزات ارزشمند، هر اونس نقره با قیمت ۲۴.۷۵ دلار ثابت بود و پلاتین با ۰.۷ درصد افزایش به ۹۸۱.۴۱ دلار رسید. همچنین، پالادیوم پس از رسیدن به بالاترین سطح بیش از دو هفته‌ای با ۲.۸ درصد افزایش به ۲۴۹۴ دلار و ۴۸ سنت رسید.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا