خبرهای مهمطلا و جواهر

آخرین خبرهای انتخاباتی اتحادیه طلاوجواهر تهران

بنا بر گزارش های رسیده به گلدنیوز، تا این لحظه دو گروه مختلف برای انتخابات 1401 اتحادیه طلاوجواهر تهران در گزینش اعضاء اصلی و بازرسان به جمع بندی رسیده اند.

بنا بر گزارش های رسیده به گلدنیوز، تا این لحظه دو گروه برای انتخابات 1401 اتحادیه طلاوجواهر تهران به شکل لیست هشت نفره (7نفر کاندید هیات مدیره و یک نفر کاندید بازرسی) فعالیت انتخاباتی خواهند کرد و به احتمال زیاد مابقی کاندیداها به شکل مستقل به انتخابات ورود خواهند کرد.

بنا بر گزارش ها، یکی از این گروه ها مورد حمایت محمدکشتی آرای، آیت محمدولی، سیدقوام الدین امین و شاهین نقره خواهد بود. گروه دوم که هنوز فعالیت تبلیغاتی خود را شروع نکرده است؛ به نظر می رسد که مورد حمایت جمعی از بنکداران بازار تهران ، تولیدکنندگان طلاوجواهر تهران و ویترین داران شهر تهران باشد.

تا این لحظه خبری از گروه دیگری نیست و احتمالا ما بقی کاندیداها به شکل مستقل در انتخابات اتحادیه طلاوجواهر تهران حضور خواهند داشت.

به نظر می رسد رقابت اصلی در انتخابات 1401 اتحادیه طلاوجواهر تهران بین این دوگروه باشد. برخی از اعضاء فعلی اتحادیه طلاوجواهر تهران که به دلیل اجرایی شدن قانون ممنوعیت دو دوره ای جزء کاندیداها نیستند به عنوان حامیان اصلی این دو گروه نام برده می شوند.

بنا بر اعلام سازمان صمت استان تهران، انتخابات هیات مدیره و بازرسان اتحادیه صنف فروشندگان و سازندگان طلا،جواهر،نقره،سکه و صراف تهران از ساعت ۹:۳۰ الی ۱۴:۰۰ روز سه شنبه مورخ: ۱۴۰۱/۵/۲۵ در هتل فردوسی تهران برگزار خواهد شد.

این خبر در روزهای آینده تکمیل خواهد شد…

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا