بین الملل

بازگشت هفته جواهرات میلان

گروه بین الملل پایگاه خبری جهان طلا (گلدنیوز): نسخه دوم هفته جواهرات میلان که مجموعه ای از تعداد زیادی رویداد در این حوزه است از 20 تا 23 اکتبر امسال برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری جهان طلا (گلدنیوز) به نقل از وبسایت اینستورمگ، هفته جواهرات میلان که توسط شهرداری شهر میلان ایتالیا و چند ارگان دیگر حمایت مالی می شود، پس از یک وقفه به دلیل پاندمی کووید-19 امسال در اکتبر به عرصه باز می گردد.

بازگشت هفته جواهرات میلان

رویدادها در هفته جواهرات میلان

حدود 200 رویداد در هفته جواهرات میلان، آتلیه‌های جواهرات باکیفیت، کارگاه‌های طلاسازی، آکادمی‌ها، مدارس، گالری‌های هنری، بوتیک‌های مد و نمایشگاه‌های طراحی در مرکز میلان را به حرکت وا خواهد داشت. مناطق بی شماری از پایتخت لمبارد در این ابتکار مشارکت دارند.

تقویمی پر از رویدادهای متنوع بر اساس برنامه های موضوعی که شامل مکان های معتبر و مهم ترین مدارس زرگری شهر با هدف ایجاد یک رویداد منحصر به فرد در نوع خود می شود که بتواند توجه را به خود جلب کند، در این هفته برگزار می شود.  

بیش از 500 غرفه‌دار از 40 کشور مختلف (حدود 70 درصد از خارج از کشور)، بیش از 8000 جواهر را به خواهند گذاشت. اینها اعداد باورنکردنی یک رویداد است که از طریق نمایشگاه‌های جمعی و شخصی، گالری‌ها و نمایشگاه‌های مدارس بین‌المللی، کارگاه‌ها، اجراها، فروشگاه های موقت و شب های جوایز، تفسیری چند جانبه از تاریخ و تکنیک های هنر زرگری ارائه خواهند دهد و نه تنها گردانندگان این بخش، بلکه دوستداران زیبایی و دانش را نیز به خود جذب خواهد کرد.

رونمایی از دو جایزه بزرگ

انزو کربن، موسس Prods Italia یعنی شرکتی که هفته جواهرات میلان را خلق کرد و کل سازمان نسخه دوم آن را مدیریت می کند، می گوید: «در واقع، برایProdes Italia، توقف فعالیت ها به دلیل همه گیری فقط از نوع فیزیکی بود. این ماه‌های طولانی واقعاً به ما این امکان را داد که در قالب‌های جدید مطالعه و کار کنیم و روابط جدید ایجاد کنیم. بنابراین ما مشتاق هستیم که ببینیم این رویداد چگونه بالغ و بزرگ شده است و مهمتر از همه، ما با خوشحالی منتظر حضور پررنگ بازدیدکنندگان از خارج از کشور هستیم که این فرصت را خواهند داشت تا در 4 روز اختصاص داده شده به جواهرات، کارگاه‌های آموزشی، نمایشگاه‌ها، اجراهای زنده و موارد دیگر بپردازند.»

رویدادها در تداوم اولین نسخه هفته جواهرات میلان، پیوند با دنیای آکادمیک جواهرات را تقویت و گسترش می دهد. در واقع، شرکای تایید شده از شهرهای میلان و فلورانس ایتالیا و کشورهای رومانی، برزیل، آمریکا، مکزیک، سنگاپور و نیجریه خواهند بود.

جوایز متعددی اهدا شده و در شب مراسم اهدا خواهد شد. جایزه بورس الماس ایتالیا و جایزه اسامبلاژ با شرکت در هفته جواهر رومانی نیز اهدا خواهد شد.

تقویم رویدادهای هفته جواهرات میلان، که دائماً به روز می شود، در وب سایت www.milanojewelryweek.com  در دسترس خواهد بود.

منبع:

انتهای پیام/

حسین راشدی

مترجم ونویسنده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا