بین الملل

دستبندی برای کمک به آموزش دختران تانزانیا 

مدل‌های فلاویانا ماتاتا و نیکولا بریتنباخ در کمپین دستبند جدید Diamonds Do Good حضور دارند. درآمد حاصل از فروش قطعه الماس سیاه و اونیکس سیاه به نفع بنیاد فلاویانا ماتاتا و با هدف توانمندسازی دختران در کشور مادری ماتاتا، تانزانیا اختصاص پیدا می‌کند.

 به گزارش پایگاه خبری جهان طلا (گلدنیوز) ،این دستبند جدید درست پیش از فصل تعطیلات با سبکی شیک عرضه شد. این دستبند که توسط گلوریا باتله از برند اونیریکا طراحی شده است، دارای دانه‌های اونیکس مات با چهار الماس سیاه به‌عنوان نمادهای وحدت و برابری به‌طور مساوی در اطراف قرار گرفته‌اند.

  یک گارنت تساوریتی در نقطه مرکز این دستبند نشان دهنده زندگی و تولد دوباره است. همچنین این دستبند شامل الماسی شامپاینی است که به عنوان نمادی از نور گنجانده شده است.

 باتله می‌گوید: برای من همه چیز یکپارچه است.  هرچه عشق بیشتری بدهیم، کارهای بهتری انجام می دهیم و نور بیشتری پخش می‌کند.

این دستبند با همکاری بافلاویانا ماتاتا که در تانزانیا به دنیا آمده و بزرگ شده است، روانه بازار کرد. به ازای هر یک عدد فروخته شده، مبلغی به بنیاد فلاویانا ماتاتا که یک بنیاد غیرانتفاعی با هدف الهام بخشیدن، توانمندسازی و حمایت از دختران در کشور مادر مدل است، اهدا خواهد کرد.

 ماتاتا می‌گوید: بنیاد فلاویانا ماتاتا به اهمیت حضور دختران و آموزش آنها آگاه است و تا بتوانند، از نظر اقتصادی این حرکت را حمایت می‌کند. دخترانی در تانزانیا که بخشی از بنیاد ماتاتا هستند نیز در کمپین حضور دارند.

 آنتونی فرند عکاس این دستبند است که عکس های تبلیغاتی اش را با همکاری نیکولا بریتنباخ و دخترانی از این بنیاد تهیه کرد.

این دستبند در چندین کانال از جمله صفحه اینستاگرام ماتاتا که نزدیک به ۲ میلیون دنبال کننده دارد، تبلیغ خواهد شد.

دستبندی برای کمک به آموزش دختران تانزانیا 

منبع :https://www.nationaljeweler.com/articles/11405-the-new-diamonds-do-good-bracelet-has-launched

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا