تحلیل بازار

انس در باند حمایتی 1726 تا 1735؛تحلیل گلدنیوز

پس از انتشار این صورتجلسه  فعالان گمانه زنی های خود از افزایش نرخ بهره در ماه دسامبر را از 0.75 درصد به 0.5 درصد کاهش دادند و امید به بازارهای جهانی برگشت.

همان گونه که در تحلیل قبلی انتظار داشتیم ، در این هفته انس اصلاح زمانی را تجربه کرد و شاهد یک بازار راکد بودیم .  انس نه توانست خود را به سقف  1780 دلاری  برساند و نه توانست باند حمایتی 1726 تا 1735 را بشکند . 

یک کارشناس بازار مالی به پایگاه خبری جهان طلا (گلدنیوز)،در روزهای نخست هفته گذشته بازار زیر فشار سیو سود معامله گران ، روندی نزولی داشت تا اینکه کمیته بازار آزاد فدرال صورتجلسه خود را منتشر کرد و مشخص شد که مقامات فدرال رزرو توافق کرده اند که سرعت افزایش نرخ بهره را نسبت به چهار دوره قبلی کاهش دهند و روی  ارزیابی تاثیر سیاستهای انقباضی اخیر بر وضعیت اقتصادی تمرکز بیشتری داشته باشند .

 پس از انتشار این صورتجلسه  فعالان گمانه زنی های خود از افزایش نرخ بهره در ماه دسامبر را از 0.75 درصد به 0.5 درصد کاهش دادند و امید به بازارهای جهانی برگشت . در نتیجه انس نیز روزهای پایانی هفته را به صعود گذراند.

بر اساس نمودار انس به نظر می رسد که در این هفته هم دست کم تا روز جمعه که خبر بسیار مهم  اشتغال بخش غیر کشاورزی  منتشر میشود طلای جهانی مابین دو محدوده 1726 تا 1735 دلار به عنوان باند حمایتی و 1780 تا 1800 دلار  به عنوان باند مقاومتی در جا بزند.

انس در باند حمایتی 1726 تا 1735؛تحلیل گلدنیوز

بیشتر بخوانید:

قیمت طلا و سکه تحت تاثیر نرخ دلار ترمز برید؛تحلیل گلدنیوز

احداث شهرک تخصصی طلاوجواهر تهران به کجا رسید؟!

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا