تحلیل بازار

عملکرد بازار فلزات گرانبها؛ تحلیل گلدنیوز

اونس طلا تحت تاثیر اخبار منتشره فدرال رزرو در هفته گذشته و افزایش احتمال کنترل تورم و بالا رفتن امید به (کاهش سرعت رشد نرخ بهره ) شروع به حرکت صعودی کرد و از اعداد مقاومتی مهمی عبور کرد. در سخنرانی جروم پاول نیز مشخصا اشاره شد که با ادامه روند فعلی افزایش نرخ بهره به میزان 0.5 درصد جایگزین 0.75 درصد پیش بینی ها خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری جهان طلا (گلدنیوز )،طلا از مقاومت 1780 دلاری به راحتی عبور کرد و به سمت مقاومت بعدی در 1890 دلار در حرکت است، این عملکرد صعودی توسط بخش های مختلف سیستم معاملاتی ایچیموکو نیز قابل تایید و مشاهده است.

عملکرد بازار فلزات گرانبها؛ تحلیل گلدنیوز

در نقره نیز عملکرد صعودی هفته قبل رخ داد و اکنون نقره در آستانه مقاومت 23.3 دلاری است و در صورت عبور از آن قیمت 24.5 دلار عدد بسیار مهم است. تفاوت نقره با طلا در سیستم ایچیموکو نیز این است که ریزش تا 19.4 دلار پس از رشد فعلی در ان مشهود است و در این عدد شاهد ابر کوموی لمس نشده هستیم.

عملکرد بازار فلزات گرانبها؛ تحلیل گلدنیوز

پالادیوم چندین بار در ناحیه حمایتی 1770 دلار حمایت شد و اکنون در حال تثبیت بالا 1870 دلار است، با توجه به محل قرارگیری ابر و حرکت اسپن ها به نظر میرسد پالادیوم نهایتا توان رشد تا 2047 دلار را دارد که در این قیمت شاهد فلت ابر هستیم.

عملکرد بازار فلزات گرانبها؛ تحلیل گلدنیوز

پلاتین هم با ناحیه مقاومتی 1045 دلار درگیر است و مشخصا در حرکت فعلی توان عبور از ان را ندارد، احتمال نزول پلاتین تا 950 دلار وجود دارد و در حرکت پس از آن می-توانیم منتظر شکست 1045 دلار و حرکت به سمت 1150 دلار باشیم.

عملکرد بازار فلزات گرانبها؛ تحلیل گلدنیوز

انتهای پیام/

دکتر مهرناز سلطانی

کارشناس بازارهای مالی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا