آموزش و پژوهشمعرفی کتاب

قبیله سازی کنید!/معرفی کتاب

به گزارش پایگاه خبری جهان طلا(گلدنیوز)،نویسنده کتاب قبایل متذکر می‌شود رهبری کردن کار دشواری نیست و کمک می‌کند دریابید که تمام مهارت‌های مورد نیاز برای ایجاد تغییر را دارید. با استفاده از مثال‌های عینی می‌گوید که چگونه افراد خلاق و منعطف ایده‌هایی را که به نظر غیر عملی و دور از دسترس هستند، به فرصت‌های بزرگی برای رسیدن به موفقیت تبدیل می‌کنند. هم‌چنین ویژگی‌های رهبران بزرگ و موفق دنیا را بیان می‌کند.

 همچنین اضافه میکند که : «اگر قرار باشد چیزی به نسخه فارسی کتاب «قبایل» اضافه کنم، می‌خواهم این نکته باشد که قبایل را کسی برای ما نمی‌سازد. این ما هستیم که آزادانه و به‌دور از تحکم دیگران قبایل‌ خود را می‌سازیم، رهبری‌شان می‌کنیم و در نهایت بخشی از آنها می‌شویم. فرهنگ آن قدر مهم است که نمی‌توان ساختن آن را به دیگران واگذار کرد.»

اجازه ندهید ترس شما را فلج کند. برنامه کاری مناسبی برای خود تهیه کنید و آن را گام‌به‌گام اجرا نمایید. تصور کنید که دنیا نه‌تنها ایده شما را لازم دارد، بلکه برای این تغییرات روزشماری می‌کند.

و در زمینه توسعه و ایده‌پردازی کسب‌وکارها فعالیت می‌کند و به غیر از کار در فضای تبلیغات و مدیریت، به خاطر مطرح کردن مفهوم) Permission Marketing تبلیغ و بازاریابی با کسب اجازه از مخاطب(شناخته می‌شود. کتاب‌های ست گادین زبانی ساده و روان دارد و به راحتی با مخاطبان مختلف ارتباط برقرار می‌کند و حتی امروزه این نویسنده محبوب آمریکایی را کارآفرین عصر اطلاعات می‌نامند.

اگر در زمینه راه‌اندازی یک کسب و کار و مدیریت فعال هستید یا به دنبال راهی برای پیشرفت در زندگی و کارتان هستید یا حتی ایده‌های خلاقانه‌ای دارید و می‎‌خواهید راهی برای عملی کردنشان پیدا کنید، مطالعه کتاب به شما توصیه می شود.

قبیله سازی کنید!/معرفی کتاب

منبع :

https://www.ketabrah.ir

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا