از دیگر رسانه ها

سرقت 40 کیلو طلا از 70 طلافروشی!

فرمانده انتظامی استان اصفهان از بازداشت فردی که 40 کیلو طلای ساخته شده به ارزش 800 میلیارد ریال را از 70 طلافروش تحویل گرفته بود تا آن‌ها را آب کند اما به ناگهان متواری شده بود، خبر داد.

به گزارش گلدنیوز،سردار محمدرضا میرحیدری فرمانده انتظامی استان اصفهان  اظهار داشت: در پی شکایت ۷۰ نفر که عمدتاً از صنف تولید و فروش مصنوعات طلا و جواهر بودند مبنی بر سرقت (خیانت‌درامانت) فردی از آن‌ها، پرونده‌ای در پلیس آگاهی استان اصفهان تشکیل و تیمی از کارآگاهان مجرب این پلیس به بررسی دقیق و تخصصی آن پرداختند.

بدل اندازان طلا دستگیر شدند

خالی کردن حساب در پوشش فروش اقساطی طلا و جواهر

وی افزود: در تحقیقات صورت گرفته مشخص شد شاکیان مقدار ۴۰ کیلو طلای ساخته‌شده به ارزش ۸۰۰ میلیارد ریال را به یک طلاساز که سال‌ها با او کار می‌کردند، تحویل دادند و قرار بود تا وی طلای آب‌شده به همراه کارمزد آن را به آن‌ها بازگرداند اما به‌یک‌باره مغازه را خالی کرده و متواری می‌شود.

میرحیدری گفت: با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی و انجام یک سری اقدامات علمی و تخصصی شاگرد مغازه که با متهم در ارتباط بوده و طلاها را از طلافروش‌ها تحویل می‌گرفته، دستگیر شد.

سرقت 40 کیلویی طلااز 70 طلافروشی!

فرمانده انتظامی استان اصفهان خاطرنشان کرد: تحقیقات برای شناسایی مخفیگاه متهم اصلی این پرونده ادامه داشت تا اینکه با اقدامات انجام‌شده نهایتاً متهم که تمام راه‌ها به رویش بسته‌شده بود ناگزیر خود را به کارآگاهان معرفی کرد.

وی ادامه داد: متهم در تحقیقات صورت گرفته صراحتاً به بزه ارتکابی اعتراف و عنوان داشت تمام طلاهای دریافتی را صرف تسویه بدهی‌های خود کرده و به همین دلیل از دست طلبکارانش متواری شده است.

میرحیدری بیان کرد: با تکمیل شدن پرونده مذکور متهم با شکایت شاکیان مربوطه به مرجع قضایی تحویل و به اتهام خیانت‌درامانت روانه زندان شد.

بیشتر بخوانید:

طرح ضربتی مقابله با سرقت در صنوف طلا و جواهرات هرمزگان اجرا شد

سرقت از طلافروشی که ناکام ماند

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا