طلا و جواهر

ایجاد سامانه ای مستقل برای رویدادهای صنعت طلاوجواهر

سامانه gold.ivent پلتفرمی است که به زودی فعال خواهد شد و از این به بعد تمامی رویدادهای صنعت طلاوجواهر از طریق این سامانه برنامه ریزی و انجام خواهد شد.

به گزارش گلدنیوز ، سید سجادحسینی ، عضو شورای سیاستگذاری دورهمی فعالان صنعت طلاوجواهر ایران در خصوص هدف از برگزاری این رویداد گفت: دورهمی فعالان صنعت طلاوجواهر سکویی است برای شبکه سازی و حل مسائل صنعت طلاوجواهر ایران که از سال 1400 برنامه ریزی شد و دو رویداد مهم را در راستای حل مسائل صنفی در سال 1401 به شکل مجازی برگزار کرد.

ایشان ادامه داد: دورهمی فعالان صنعت طلاوجواهر ابتکاری است که توسط مجموعه رسانه ای گلدنیوز و کانون دورهمی های ایران و با پشتیبانی و حمایت مجموعه بنک طلا آغاز به کار کرده است و تا امروز سه رویداد مهم را در این صنف رقم زده است.

حسینی ادامه داد: هدف ما از این اقدام این است که شبکه فعالان صنعت طلاوجواهر در تمام نقاط ایران از کوچکترین شهرستان ها تا بزرگترین استان ها فعال شود و همکاران صنفی در تمام نقاط ایران در این امر مهم مشارکت نمایند.

از طرف دیگر و با برنامه ریزی های انجام شده ، شبکه فعالان صنعت طلاوجواهر محدود به ایران نخواهد ماند و در سطح کشورهای منطقه گسترش پیدا خواهد کرد.

برگزاری دورهمی های 1000 نفری و سامانه مستقل

حسینی در خصوص برنامه های پیش بینی شده برای صنعت طلاوجواهر گفت: در سال آینده تعداد دورهمی ها افزوده خواهد شد و این برنامه ها از این بعد حضوری خواهند بود.

ایشان ادامه داد: پیش بینی ما این است که در آینده ای نزدیک دورهمی فعالان صنعت طلاوجواهر با حضور بیش از 1000 نفر از فعالان صنعت طلاوجواهر از سراسر ایران برگزار شود.

حسینی تاکید کرد : هدف اصلی این است که از تمام ظرفیت های ملی در صنعت طلاوجواهر برای پیشبرد اهداف صنفی در این سلسله رویدادها استفاده شود.

عضو شورای سیاست گذاری دورهمی های فعالان صنعت طلاوجواهر همچنین خبر از راه اندازی سامانه ای مستقل برای شبکه سازی و برگزاری رویدادها در صنعت طلاوجواهر داد و گفت: سامانه gold.ivent پلتفرمی است که به زودی فعال خواهد شد و از این به بعد تمامی رویدادهای صنعت طلاوجواهر از طریق این سامانه برنامه ریزی و انجام خواهد شد.

انتهای پیام/

در همین رابطه بخوانید:

مدیرعامل بنک طلا در سومین دورهمی فعالان صنعت طلاوجواهر مطرح کرد: اعضای صنف باید با وجود اختلاف نظرها برای رسیدن به اهداف صنفی و ارتقاء صنعت طلا و جواهر یکصدا باشند.

مدیرعامل بنک طلا به عنوان حامی سامانه جدید رویدادهای صنعت طلاوجواهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا