طلا و جواهر

فعالیت رسته جدید تولید شمش طلا از ابتدای 1402

رئیس اتحادیه طلاوجواهر استان تهران در گفتگو با گلدنیوز مطرح کرد: تایید رسته جدید تولید شمش و مصنوعات شمش توسط اتاق اصناف تهران انجام شده است و از ابتدای سال 1402 زیرساخت اجرایی آن عملیاتی می شود.

به گزارش پایگاه خبری جهان طلا (گلدنیوز) ، نادر بذرافشان رئیس اتحادیه صنف فروشندگان و سازندگان طلاوجواهر تهران از راه اندازی رسته جدید تولید شمش طلا خبر داد و گفت: در حال حاضر در اتحادیه طلاوجواهر تهران 20 رسته شغلی فعال داریم .

وی افزود: در 6ماه گذشته با تلاش هیات مدیره اتحادیه ، رسته جدیدی به رسته های شغلی اتحادیه طلاوجواهر تهران اضافه شد به طوریکه در حال حاضر 21 رسته شغلی مربوط به صنف طلا ،جواهر ، نقره و سکه زیر مجموعه این اتحادیه محسوب می شوند.

رئیس اتحادیه طلاوجواهر تهران در خصوص مراحل اخذ مجوز رسته تولید شمش گفت: درخواست تصویب این رسته با توجه به نیازهای صنف توسط اتحادیه تهران به اتاق اصناف تهران داده شد و حدود 2ماه پیش توسط اتاق اصناف به تصویب رسید.

ایشان ادامه داد: با اخذ این مجوز ، رسته تولید شمش و مصنوعات شمش طلا به رسته های اتحادیه طلاوجواهر تهران اضافه شد و انشاالله از ابتدای سال 1402 بستر اجرایی مجوز دادن به همکاران صنفی مشغول در رسته تولید شمش فراهم خواهد شد.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا