از دیگر رسانه هاهنرهای وابسته

خداحافظی جواهرت سواروفسکی از روسیه

مدیرعامل شرکت اتریشی " سواروفسکی" طی اظهاراتی اعلام کرد که این گروه سازنده جواهرات و کریستال به دلیل تحریم‌های غرب به طور کامل از روسیه خارج خواهد شد.

به گزارش گلدنیوز به نقل از راشاتودی، الکسیس ناسارد، مدیرعامل شرکت اتریشی ” سواروفسکی” در گفتگو با مجله ترند اعلام کرد که این گروه سازنده جواهرات و کریستال به دلیل تحریم های غرب به طور کامل از روسیه خارج خواهد شد.

این شرکت که در جواهرات کریستالی تخصص دارد، در مارس گذشته در پی تحریم های مرتبط با اوکراین، فعالیت های تجاری خود را در روسیه به حالت تعلیق درآورد.

اگرچه شرکت سواروفسکی در این کشور حضور داشت اما 12 فروشگاه خود را در روسیه تعطیل کرد و تجارت آنلاین را نیز متوقف کرد.

به گفته ناسارد که اولین مدیرعامل غیرخانوادگی این شرکت در تاریخ 128 ساله آن محسوب می‌شود، سوارفسکی نمی‌تواند فعالیت خود را در روسیه حفظ کند و بر اساس تحریم‌ها و محدودیت‌های تجاری، این کشور را به طور کامل ترک خواهد کرد.

خداحافظی جواهرت سواروفسکی از روسیه

ناسارد مدت زمان خاصی را برای خروج از روسیه مشخص نکرد، اما تأکید کرد که این خروج “بر اساس تمام قوانین قابل اجرا، از جمله تحریم های اقتصادی و سایر محدودیت های تجاری، سازماندهی و اجرا خواهد شد.”

بر اساس این گزارش، بسیاری از خرده فروشان خارجی پس از تحریم های غرب در پی جنگ اوکراین در سال گذشته میلادی روسیه را ترک کردند.

گروه اچ اند ام، نایک، استارباکس، ویکتوریا سیکرت، لوش و لگو از جمله شرکت‌هایی هستند که خروج خود را اعلام کرده‌اند.

بیشتر بخوانید :

قصه جواهرات؛ برند گراف( GRAFF)

جواهرات برند بوچلاتی

منبع : تسنیم

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا