بین الملل

مجموعه خیره کننده جواهرات مار/”The Jeweled Snake”

Perth Mint جدیدترین نسخه اضافه شده به مجموعه شاهکار، مار جواهردار چشم نواز را منتشر کرده است.

به گزارش پایگاه خبری جهان طلا (گلدنیوز)،این ( جواهرات مار /"The Jeweled Snake") ششمین نسخه از طیف انحصاری سکه‌های الماس‌دار آن است که به سکه‌های ققنوس، اژدها، ببر و اسب  می‌پیوندد.
Neil Vance، مدیر کل محصولات  Perth Mint(ضرابخانه پرث)  می‌گوید که انتظار دارد مار جواهرآلات پس از یک سال رکورد فروش ،برای ضرابخانه در سال 2022 تقاضای زیادی داشته باشد.
ونس گفت: «طراحی و ساخت این سکه‌های پیچیده کار بزرگی است، اما نتایج فوق‌العاده است، و ما شکی نداریم که کلکسیونرها تحت تأثیر طراحی The Jeweled Snake قرار خواهند گرفت.»Perth Mint به ارائه شاهکارهای باشکوه به بازار لوکس جهانی افتخار می کند و The Jeweled Snake نیز از این قاعده مستثنی نیست.این مجوعه خود را وقف خلق آثار منحصر به فرد و قابل جمع آوری در آینده معرفی میکند.»
هر سکه مار جواهردار از 10 اونس 99.99 درصد طلای خالص ضرب شده است، با قطعه قهرمان یک رز 18 عیار و مار طلای زرد که دور شاخه درخت پیچیده شده است.

بدن این مار با 175 الماس صورتی دستی که از معدن آرگیل تهیه شده است، و همچنین 111 الماس سفید و دو زمرد برای چشمانش تزئین شده است.
این مجموعه با همکاری Perth Mint و جواهرساز مشهور جان گلاز ساخته شده است.Perth Mint بزرگترین پالایشگاه طلای تازه استخراج شده در جهان است.

منبع:https://www.jewellermagazine.com/Article/12186/Perth-Mint-releases-dazzling-Jewelled-Snake-collection

Perth Mint :ضرابخانه پرث

بیشتر بخوانید:

الماس امید رکورددار گرانترین جواهرات دنیا

کشف جواهرات سلطنتی کامبوج در لندن

ادعای بولگاری در ساخت ساعت!

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا