پیش بینی قیمت دلار ۲۰ اسفند ۱۴۰۲

دلار حمایت مهم را شکست

قیمت دلار امروز با روند کاهشی بازگشایی شد. این افت، دلار را که یک هفته بود در کریدور ششم نوسان داشت در کریدور ۵۰ هزار تومانی نشاند. کارشناسان اقتصادی برگشت قیمت دلار را پیش‌بینی کرده بودند.

دبیر خبر(دبیر خبر)

1402/12/20 | 12:12

نظری ثبت نشده

 دلار حمایت مهم را شکست

به گزارش گلدنیوز، قیمت دلار امروز با کاهش هزار تومانی به کریدور ۵۰ هزار تومانی برگشت. افت قیمت اسکناس دلار متاثر از ارزپاشی سیاست‌گذار است و این در حالی است که تقاضا در بازار ارز همچنان بالاست. در لحظه نگارش این گزارش، دلار در نیمه بالایی کانال نهم کریدور 50 هزار تومانی نوسان دارد.

در روزهای گذشته برخی فعالان بازار ارز پیش‌بینی برگشت قیمت دلار به کریدور پایین‌تر را کرده بودند. به اعتقاد آنها سیاست‌گذار یک سال تمام تلاش کرد تا قیمت دلار را مهار کند، بنابراین برای پایان سال نیز اجازه ماندگاری قیمت اسکناس آمریکایی در کریدور ششم را نمی‌دهد.

گفتنی است امروز بازارهای جهانی در تعطیلات پایان هفته است و تحرکات قیمت طلا و رمزارزها در بازار ارز تاثیری نداشت.

پیش بینی قیمت دلار را از سایت بازار طلا (گلدنیوز)، دنبال کنید.


قیمت دلار مبادله ای شاهد افزایش ۰.۰۸ درصدی درصدی قیمت بوده است بطوری که دلار مبادله ای که روز قبل تا ۴۳,۰۹۵ (چهل و سه هزار و نود و پنج ) تومان رسیده بود، امروز - یکشنبه ۲۰ اسفند ۱۴۰۲ مصادف با ۱۰ مارچ ۲۰۲۴ - با رشد ۰.۰۸ درصدی به ۴۳,۱۳۱ (چهل و سه هزار و یکصد و سی و یک ) تومان رسید.

درهم کاهشی شد

قیمت درهم امروز با کاهش ۳۸۰ تومانی نسبت به روز گذشته بازگشایی شد. درهم در لحظه نگارش این گزارش با قیمت ۱۶ هزار و ۱۷۰ تومان معامله می‌شود و افت پلکانی دارد. تتر با کاهش ۳۵۰ تومانی نسبت به روز گذشته کانال ۶۰ هزار تومانی را از دست داد و روی رقم ۵۹ هزار و ۹۵۰ تومانی ایستاده است.

قیمت پوند انگلیس با کاهش هزار تومانی بازگشایی شد و به کف کانال ۷۷ هزار تومانی برگشت و با رقم ۷۷ هزار و ۱۰۰ تومانی در حال معامله است. امروز قیمت یورو کانال ۶۶ هزار تومانی را از دست داد و با کاهش ۹۰۰ تومانی با رقم ۶۵ هزار و ۵۶۰ تومان در حال معامله است.

گفتنی است اسکناس و حواله دلار امروز با افزایش قیمت بازگشایی شد. اسکناس دلار با رشد ۳۶ تومانی با رقم ۴۳ هزار و ۱۳۱ تومان عرضه شد. همچنین حواله دلار با افزایش ۳۴ تومانی با رقم ۴۰ هزار و ۱۵۹ تومان عرضه شد.

تجارت نیوز / دنیای اقتصاد

انتهای پیام/

اخبار صنعت طلا و جواهر در استان ها:

دلار

یورو

بازار طلا و ارز

اخبار مرتبط


نظرات

نظردهی

دیدگاهی ثبت نشده نظر تو چیه؟

کامنتی برای این پست وجود ندارد

برترین مطالب

لیست قیمت