پیش بینی از روند قیمت طلا و سکه ؛

پیش بینی قیمت طلا و سکه ۷ آذر 1402 - بازدهی مثبت بازار طلا و سکه ادامه دار است؟

قیمت طلا و سکه در هفته اخیر با رشد قیمت دلار همراه شد و بازدهی مثبت داشت. هر چند دومین حراج شمش طلا در مرکز مبادله ارز ایران به‌عنوان سد صعود بازار طلا عمل کرد اما بیشتر قطعات سکه طی هفته اخیر رشد‌های قیمتی قابل توجهی داشتند.

دبیر خبر(دبیر خبر)

1402/11/07 | 11:11

نظری ثبت نشده

پیش بینی قیمت طلا و سکه ۷ آذر 1402 - بازدهی مثبت بازار طلا و سکه ادامه دار است؟

به گزارش گلدنیوز، قیمت طلا و سکه در هفته اخیر با بازدهی مثبت بسته شد. در مدت یاد شده نوسانات قیمت طلای جهانی افزایش‌های محدودی داشت اما قیمت دلار در هفته نخست بهمن رشد قیمت هزار و ۶۵۰ دلاری داشت و روند قیمت در بازار طلا با رشد قیمت دلار همراه شد. با این وجود بسیاری از معامله‌گران برگزاری دومین حراج شمش طلا در روز چهارشنبه ۴ دی را مانع جهش قابل توجه قیمت طلا و سکه عنوان می‌کنند.

امروز هر گرم طلا ۱۸ عیار برخلاف رشد قبلی با افت قیمت روبرو بوده است، بطوری که هر گرم طلا ۱۸ عیار که ۲ روز پیش تا ۲,۷۵۶,۱۰۰ (دو میلیون و هفتصد و پنجاه و شش هزار و یکصد ) تومان رسیده بود، امروز - شنبه ۰۷ بهمن ۱۴۰۲ مصادف با ۲۷ ژانویه ۲۰۲۴ - با کاهش ۰.۰۳ درصدی به ۲,۷۵۵,۰۰۰ (دو میلیون و هفتصد و پنجاه و پنج هزار) تومان رسید.

پیش بینی قیمت طلا را از سایت بازار طلا (گلدنیوز) دنبال کنید.

گفتنی است سومین حراج حضوری شمش طلا استاندارد در مرکز مبادله ارز و طلای ایران در تاریخ چهارم بهمن ۱۴۰۲ برگزاری شد. در همین راستا مقرر شده سومین جلسه حراج شمش طلای استاندارد در روز یکشنبه مورخ ۸ بهمن ۱۴۰۲، انجام شود. فعالان بازار طلا معتقدند برگزاری این حراج‌ها مانع رشد شارپی قیمت در بازار طلا و سکه در هفته آتی خواهد شد.

در لحظه نگارش این گزارش طلای جهانی با افزایش سه دلاری با قیمت ۲۰۲۰ دلاری در حال معامله است.

مثقال در آستانه کانال ۱۲ میلیونی

در آخرین معامله هفته اخیر قیمت سکه امامی با رقم ۳۲ میلیون و ۸۹۲ هزار تومان معامله شد. سکه‌ بهار افزایش ۹۰ هزار تومانی داشت و با قیمت ۲۹ میلیون و ۸۱۰ هزار تومانی معامله شد.

امروز سکه امامی مانند ۲ روز پیش، با افزایش و کاهش قیمتی روبرو نشدند، بطوری که سکه امامی که ۲ روز پیش تا ۳۲,۹۰۰,۰۰۰ (سی و دو میلیون و نهصد هزار) تومان رسیده بود، امروز - شنبه ۰۷ بهمن ۱۴۰۲ مصادف با ۲۷ ژانویه ۲۰۲۴ - به ۳۲,۹۰۰,۰۰۰ (سی و دو میلیون و نهصد هزار) تومان رسید.

پیش بینی قیمت سکه سکه را از سایت گلدنیوز دنبال کنید.

در آخرین معامله هفته نخست بهمن قیمت نیم‌سکه با رقم ۱۸ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان، ربع سکه ۱۱ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان و سکه گرمی با رقم ۶ میلیون تومان معامله شد.

قیمت طلا همراه با قیمت سکه افزایش داشت. هر مثقال طلای ۱۸ عیار با رقم ۱۱ میلیون ۹۲۱ هزار تومان معامله شد. هر گرم طلای ۱۸ عیار با رقم دو میلیون و ۷۵۲ هزار و ۸۰۰ تومان معامله شد. قیمت طلای دست دوم نیز به دو میلیون و ۷۱۶ هزار تومان رسید.

تجارت نیوز

انتهای پیام/

اخبار صنعت طلا و جواهر در استان ها:

پیش بینی قیمت طلا

پیش بینی قیمت سکه

اخبار مرتبط


نظرات

نظردهی

دیدگاهی ثبت نشده نظر تو چیه؟

کامنتی برای این پست وجود ندارد

برترین مطالب

لیست قیمت