آخرین زورآزمایی در بازار سکه /پیش بینی قیمت سکه امروز ۲۸ اسفند ۱۴۰۲

احتمال کاهش قیمت سکه در ۲ سناریو

امروز دوشنبه ۲۸ اسفند ماه آخرین زورآزمایی جناح کاهشی و افزایشی بازار سکه برگزار خواهد شد؛ طبق اعلام سایت اتحادیه طلا و جواهر در روزهای گذشته سکه امامی رکوردهای تازه ای را ثبت کرده است.

دبیر خبر(دبیر خبر)

1402/12/28 | 10:12

نظری ثبت نشده

احتمال کاهش قیمت سکه در ۲ سناریو

به گزارش گلدنیوز، در حالی که شمارش معکوس برای نوروز ۱۴۰۳ به صدا درآمده و کشور رنگ و بوی عید گرفته، سکه بازان با هر ترفندی در روزهای پایانی سال۱۴۰۲ اجازه نزول ندادند. به عبارت دیگر در هفته پایانی اسفند ماه بازار سکه به محل زورآزمایی جناح افزایشی و کاهشی امامی تبدیل شده است.در همین راستا شواهد از جمله سایت های رسمی (سایت اتحادیه طلا و جواهر) حکایت از ثبت رکوردهای تازه برای این فلز گران بهای داخلی دارد.

بر این اساس قیمت هر قطعه از این فلز زرد رنگ عصر دیروز در حول و حوش ۳۸ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان بسته شد.

همچنین در معاملات پشت خطی برخی از معامله‌گران مدعی بودند که سکه محدوده ۳۸ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان را حفظ کرده است. در شرایط کنونی سکه بازان آخرین سناریوی بازار سکه در روز ۲۸ اسفند ۱۴۰۲ را چگونه پیش بینی کرده اند؟

معامله گران بازار پیش بینی قیمت سکه می گویند امروز آخرین زورآزمایی برگزار خواهد شد. بررسی‌ها نشان می‌دهد در حال حاضر طلای جهانی ریزش کرده و در حدود ۹ دلار از ارزش خود را از دست داده است. بازار دلار هم این روزها تق و لق شده است. در همین راستا عده ای از تحلیلگران می گویند احتمالا سکه امروز اصلاح خواهد شد. با این حال برخی دیگر نسبت به رشد مجدد سکه امیدوارند.

در این میان فنی های بازار معتقدند که مرز ۳۸ میلیون تومان محل آزمون سکه بازان خواهد بود.به عقیده آنها قیمت سکه اگر بالای این مرز ماندگار شود احتمال رسیدن آن به ۳۸ میلیون‌و ۵۰۰ هزار تومان وجود دارد، در غیر این صورت اگر از کانال ۳۸ میلیون تومان عقب نشینی کند در گام اول ممکن است تا ۳۷ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و در سناریو دوم تا ۳۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان پایین برود.

اقتصادنیوز

انتهای پیام/

برچسب:

سکه

نیم سکه

بازار طلا و ارز

ربع سکه

اخبار مرتبط


نظرات

نظردهی

دیدگاهی ثبت نشده نظر تو چیه؟

کامنتی برای این پست وجود ندارد

برترین مطالب

لیست قیمت