قیمت طلا و سکه امروز ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ ،

سکه امامی به کانال ۴۰ میلیونی برگشت

​قیمت طلا و سکه در دومین روز معاملاتی هفته روند متوازنی نداشت و حباب سکه به بازار روند داد. قیمت طلا و سکه امامی امروز افزایشی شد و برخی قطعات سکه با کاهش ارزش بازگشایی شدند. قیمت دلار امروز کاهشی است و بازارهای جهانی نیز در تعطیلات پایانی هفته قرار دارند و بر همین اساس، تاثیری در بازار طلای داخلی ندارند.

دبیر خبر(دبیر خبر)

1403/02/30 | 13:02

نظری ثبت نشده

سکه امامی به کانال ۴۰ میلیونی برگشت

به گزارش گلدنیوز، قیمت طلا و سکه روز یکشنبه هر دو روند افزایشی، کاهشی و خنثی را تجربه کرد. تلرانس افزایش قیمت در بازار طلا ۱۰۰ تا ۳۰۰ هزار تومانی بود و کاهش‌ قطعات سکه نیز اندک بود.

گفتنی است امروز قیمت دلار کاهش داشت و بازارهای جهانی در تعطیلات پایانی هفته قرار داشتند. به این ترتیب، در پیش بینی قیمت طلا قیمت اونس جهانی به بازار داخلی خط نداد. روز یکشنبه حباب سکه روند متوازنی نداشت و به بازار داخلی جهت داد. گفتنی است قیمت اونس جهانی طلا روی رقم ۲۴۱۴ دلاری ثابت است.

قیمت نقره 700 تومان کاهش یافت

قیمت اونس نقره امروز روی رقم ۳۱ دلار و ۴۹ سنتی ایستاده است. قیمت هر گرم نقره ۹۹۹ در بازار داخلی با رقم ۵۷ هزار و ۶۱۰ تومانی در حال معامله است و نسبت به روز گذشته ۷۰۰ تومان کاهش دارد.

سکه امامی ۳۰۰ هزار تومان گران شد

قیمت سکه امامی امروز یکشنبه ۳۰ اردیبهشت با رشد ۳۰۰ هزار تومانی به کانال ۴۰ میلیون تومانی برگشت. این قطعه در لحظه نگارش این گزارش روی رقم ۴۰ میلیون و ۱۸۲ هزار تومانی در حال معامله است. سکه‌ بهار با رقم ۳۷ میلیون و ۲۲۰ هزار تومانی در حال معامله است و نسبت به روز گذشته ۲۰۵ هزار تومان کاهش دارد.

گفتنی است قیمت نیم‌‌‌سکه و ربع سکه نسبت به روز شنبه تغییر قیمت ندارد و به ترتیب با رقم ۲۳ میلیون و ۲۰۰ هزار تومانی و ۱۴ میلیون و ۶۰۰ هزار تومانی معامله می‌شود. قیمت سکه گرمی با رقم ۶ میلیون و ۶۰۰ هزار تومانی در حال معامله است و با ۱۰۰ هزار تومان افت در دسته کاهشی‌های بازار قرار دارد.

حباب سکه با روند قیمت همراه شد

قیمت طلادر لحظه نگارش این گزارش افزایش دارد. هر مثقال طلای ۱۸ عیار با رشد ۱۱۴ هزار تومانی با رقم ۱۴ میلیون و ۴۳۶ هزار تومانی در حال معامله است. هر گرم طلای ۱۸ عیار با افزایش ۵۰ هزار تومانی روی رقم سه میلیون و ۳۵۶ هزار تومانی ایستاده است. قیمت طلای دست دوم نیز با رقم سه میلیون و ۲۸۶ هزار تومان در حال معامله است.

حباب سکه امروز در توازن با قیمت قرار دارد. حباب سکه امامی ۱۰۱ هزار تومان رشد دارد و حباب سایر قطعات کاهشی است. حباب سکه بهار ۳۹۱ هزار تومان، نیم‌سکه ۹۴ هزار تومان، ربع سکه ۴۳ هزار تومان و سکه گرمی ۱۲۳ هزار تومان کاهش دارد.

پیش بینی قیمت سکه را از سایت گلدنیوز دنبال کنید.


انتهای پیام/تجارت نیوز

برچسب:

سکه

شمش طلا

قیمت جهانی طلا

اونس طلا

نیم سکه

بازار طلا و ارز

ربع سکه

اخبار مرتبط


نظرات

نظردهی

دیدگاهی ثبت نشده نظر تو چیه؟

کامنتی برای این پست وجود ندارد

برترین مطالب

لیست قیمت