جواهرات الماس نشان آقای بوکس

جواهرات الماس نشان آقای بوکس

طلا و جواهرات فلوید می شامل تعداد زیادی ساعت، آویز و زنجیر، انگشتر طلا مردانه و دستبندهای جواهر است که در آن‌ها، از تراش‌های ریزودرشت الماس استفاده‌شده است.

دبیر خبر(دبیر خبر)

1401/06/14 | 00:06

نظری ثبت نشده

جواهرات  الماس نشان آقای بوکس

فلوید می نسبت به دیگر اکسسوری ها، توجه ویژه‌ای به جواهرات الماس نشان دارد و آن‌ها را به‌صورت علنی و حتی پیش از بازی‌های خود در معرض دید قرار می‌دهد. فلوید می همچنین با گردنبندهای الماس بسیار سنگین و پرحجم و انگشتر طلا مردانه   نیز شهرت دارد که حسی از قدرت و شکست‌ناپذیر بودن را تداعی می‌کند. افراد در دنیای جواهرات به دنبال تکمیل و قدرت بخشیدن به مهم‌ترین اهداف و ارزش‌های زندگی خود هستند.

به گزارش گلدنیوز ،فلوید می در میان ۵۱ بازی‌ای که تا امروز داشته، حتی یک باخت را نیز تجربه نکرده است و تنها یکی از این بازی‌ها با نتیجه‌ی مساوی به پایان رسیده است. پس فکر می‌کنید همچین فردی چه نگرانی یا دغدغه‌ای می‌تواند داشته باشد و به دنبال دریافت چه حسی از جواهرات خود است؟

جواهرات  الماس نشان آقای بوکس

گردنبند جنجالی ساخته‌شده از الماس‌های سه قیراطی

پرونده‌ای که در سال ۲۰۱۵ برای دومین بار توانست فلوید می را به علت خریدوفروش جواهرات رسانه‌ای کند، مربوط به یک گردنبند الماس می‌شود که از ۷۲ الماس تراش‌خورده ساخته‌شده است. رنگ‌بندی و فرم تراش الماس‌های به‌کاررفته در این گردنبند متنوع هستند و در میان آن‌ها می‌توان تراش‌های طلایی و مربعی و تراش‌های گرد برلیان سفید را مشاهده کرد.

بااین‌حال بزرگی هر یک از این تراش‌ها چیزی بیش از ابعاد یک بند انگشت است. این پرونده مربوط به تعویق پرداخت هزینه‌ی کامل این گردنبند بوده است که نشان‌دهنده‌ی علاقه‌ی وصف‌نشدنی فلوید می به جواهرات الماس است.

هر برد برای فلوید می به‌منزله‌ی شانسی برای داشتن جواهرات و الماس‌های جدید و بسیار قیمتی است و شما می‌توانید به‌راحتی تصور کنید که او تا چه اندازه برای برنده شدن در مسابقات خود حساسیت به خرج می‌دهد. فلوید می در سال ۲۰۱۵ بازنشسته شد و هم‌اکنون ۴۵ سال سن دارد. در ادامه مطلب طلا و جواهرات فلوید می به بررسی نقش ساعت‌های الماس‌نشان در اکسسوری این ورزشکار آمریکایی خواهیم پرداخت.

استفاده از ۳۰ ساعت مچی الماس تنها در یک تور ۳۰ روزه

در دنیای طلا و جواهرات فلوید می نیز، استفاده از ساعت‌های الماس‌نشان نقش پررنگی دارد. فلوید می در تورهای خود می‌تواند هرروز یک ساعت الماس را در معرض نمایش بگذارد و این جواهرات را با گردنبندهای تنیسی الماس یا دستبندهای جواهرنشان به‌راحتی ست کند.

اما یکی از معروف‌ترین ساعت‌های طلا و جواهرات فلوید می، یک ساعت ساخته‌شده از طلای سفید و تراش‌های بسیار متراکم و متعدد الماس است. تراش‌های باگت فرم بصری بسیار قدرتمندی را به این ساعت طلای ۱۸ عیار بخشیده‌اند به شکلی که حتی مشاهده‌ی ساعت از یک فاصله‌ی دور هم ظرافت آن را فریاد میزند. قیمت این ساعت چیزی در حدود یک‌میلیون دلار برآورد شده است.

جواهرات  الماس نشان آقای بوکس

خرید حلقه‌ی الماس با تراش گلابی‌شکل از بورلی هیلز

فلوید می بیشتر جواهرات خود را در نیویورک خریداری می‌کند اما یکی از جنجالی‌ترین خریدهای او از یک جواهرفروشی در بورلی هیلز صورت گرفت که درمجموع برای او ۵ میلیون دلار هزینه داشت.

یکی از مهم‌ترین طلا و جواهرات فلوید می یک حلقه‌ی الماس بود که ۲.۳ میلیون دلار خرج برداشت و یک جواهر بی‌نظیر را به اکسسوری شخصی بوکسور افسانه‌ای آمریکا اضافه کرد.

آویزها و زنجیرهای طلای فلوید می پوشیده شده از تراش‌های الماس

هیچ برآوردی وجود ندارد که تا امروز، فلوید می چه تعداد آویز و زنجیر الماس را به کلکسیون جواهرات شخصی خود اضافه کرده است. زنجیرهای کوبایی بسیار حجیم پوشیده شده از جواهرات الماس، ازجمله محبوب‌ترین طلا و جواهرات فلوید می بخصوص در موقعیت‌های حساس و درخشان هستند.

حتی در طراحی آویز و پلاک‌های فلوید می، استفاده‌ی ظریف و متراکم از تراش‌های الماس حرف اول را میزند. تعداد آویزها بسیار متعدد است و هیچ فوکوس خاصی بر یک جواهر خاص در استفاده‌ی روزمره‌ی او وجود ندارد.

زنجیر پلاک و آویزها نیز عموما به‌صورت تنیسی و پوشیده از الماس تدارک دیده‌شده است. علاقه‌ی باورنکردنی این ورزشکار به دنیای جواهرات باعث شده است تا گاها نام مستعار پول را به او نسبت دهند.گردنبد طلای مردانه  در نمونه‌های تنیسی و آویزهای خاص، ازجمله پرفروش‌ترین اکسسوری‌های مردانه محسوب می‌شوند.

خبرآنلاین

انتهای پیام/

اخبار صنعت طلا و جواهر در استان ها:

پیشنهاد ویژه

تراش‌های الماس

جواهرات الماس نشان

حلقه‌ی الماس با تراش گلابی‌

ساعت مچی الماس

فلوید می

اخبار مرتبط


نظرات

نظردهی

دیدگاهی ثبت نشده نظر تو چیه؟

کامنتی برای این پست وجود ندارد

برترین مطالب

لیست قیمت