کلسکیون جواهرات دیور از گذشته تا امروز

کلسکیون جواهرات دیور از گذشته تا امروز

جواهرات دیور یکی از مشهورترین جواهرات برند اروپایی است . کلکسیون جواهرات دیور در میان چهره ها و ستاره های هالیوودی در بیشتر مراسم به چشم می خورد.

علی اصغر کشانی(دبیر خبر)

1402/03/02 | 00:03

نظری ثبت نشده

کلسکیون جواهرات دیور از گذشته تا امروز
به گزارش پایگاه خبری جهان طلا (گلدنیوز)،کریستین دیور «Christian Dior» نامی آشنا در عرصه مد است و جواهرات او نیازی به تعریف و  توضیح ندارد ولی برای مشتاقان شناخت برند های مشهور لباس و اکسسوارها در دنیا این مطلب جمع آوری شده است.

کلسکیون جواهرات دیور از گذشته تا امروز کلسکیون جواهرات دیور از گذشته تا امروز

معرفی برند و جواهرات دیور

کریستین دیور یک طراح مد فرانسوی بود، که به عنوان یکی از معروفترین بنیانگذاران خانهٔ مد در دنیا شناخته می شود و با نام «دیور» نیز معروف است. کریستین دیور در گرانویل، یک شهر ساحلی در سواحل نرماندی فرانسه به عنوان دومین فرزند از پنج فرزند موریس دیور به دنیا آمد. پدرش ثروتمند و یک تولید کننده کود بود و همسر او، ایزابل کاردامونه نام داشت.دیور پس از تولد تا سن ده سالگی در نورماندی فرانسه ماند و در ده سالگی به همراه والدین خود به پاریس رفت. او پس از تحصیل در علوم سیاسی، در ارتش به خدمت پرداخت. او طراحی لباس را تا سال 1935 شروع نکرده بود، در این سال او به پاریس برگشت و شروع به فروش طرحهای اولیه خودش کرد. رابرت پیگرت، طراح لباس، او را در سال 1338 استخدام کرد. در سال 1941 دوباره به پاریس بازگشت و در سالن طراحی بزرگتری برای لوسین للونگ مشغول به کار شد. دیور در سال 1946 با پشتیبانی مارشال بوشاک، صاحب کارخانهٔ منسوجات، سالن مد خود را افتتاح کرد. دیور، درحالی که در مونتکاتینی ایتالیا تعطیلات خود را سپری می کرد، در 23 اکتبر سال 1957 درگذشت. کلسکیون جواهرات دیور از گذشته تا امروز

طراح جواهرات دیور

طراح جواهرات دیور خانم ویکتوری دی کستلین "Victoire de Castellane " بعد از گذشت سالها طراحی جواهرات دیور را دچار یک تغییر حیرت انگیز کرد . "ویکتوری دی کستلین" در مصاحبه اش با مجله استایل فرانسوی در رابطه با طراحی جواهرات دیور با نگین های رنگی گفت :سالها پیش سبک و رنگ کاری من محدود به رنگهای تیره بود اما زمانی با خود گفتم که بهتر است با اضافه کردن رنگهای شاد جواهرات زنانه را دچار تحول کنم. کلسکیون جواهرات دیور از گذشته تا امروز طراحی را آغاز کردم و برای اولین بار در یکی از فشن شوهای فرانسه طراحی هایم را به نمایش گذاشتم. هرگز باور نمی کردم چنین استقبالی از این جواهرات دیور با نگین ها و سنگهای قیمتی رنگی بشود. جواهرات این برند شامل گوشواره ها، دستبندها، گردنبندها و انگشترهای این برند را به شما معرفی می‎کنیم که هر کدام یک اثر هنری خاص تلقی می‎شوند. پیچش حیرت انگیز فلز در کنار چینش سنگ های قیمتی، به معنای واقعی نمایش اعجاب‎انگیز زیبایی است که در یک قطعه جواهر نمایان شده است. یاقوت های آبی و سبز در کنار الماس های سفید و صورتی به این جواهرات هویتی ماورای تصور بخشیده است. مجموعه ای از زیباترین جواهرات دیور را در ادامه خواهید دید.

زیباترین جواهرات دیور با نگین های رنگی و سنگهای قیمتی

    کلسکیون جواهرات دیور از گذشته تا امروز

کلسکیون جواهرات دیور از گذشته تا امروز کلسکیون جواهرات دیور از گذشته تا امروز کلسکیون جواهرات دیور از گذشته تا امروز کلسکیون جواهرات دیور از گذشته تا امروز

بیشتر بخوانید:

نمایش هایی پشت درهای بسته/ از شانل تا دیور در پاریس

انتهای پیام/
برچسب:

ترند

پیشنهاد ویژه

کلکسیون جواهرات

طراح جواهرات

دیور

برند دیور

اخبار مرتبط


نظرات

نظردهی

دیدگاهی ثبت نشده نظر تو چیه؟

کامنتی برای این پست وجود ندارد

برترین مطالب

لیست قیمت