برندی مطرح و موفق طلا و جواهر در پاریس ؛ برند فرد (fred)

برندی مطرح و موفق طلا و جواهر در پاریس ؛ برند فرد (fred)

سرنوشت برخی از مردم پر از ستاره است،اما این الماس، مروارید و سنگ های چند رنگ بود که سرنوشت فرد ساموئل “Fred Samuel” را رقم زد “Fred Samuel” را رقم زد.

علی اصغر کشانی(دبیر خبر)

1402/04/03 | 00:04

نظری ثبت نشده

برندی مطرح و موفق طلا و جواهر در پاریس ؛ برند فرد (fred)
به گزارش گلدنیوز ،فرد ساموئل  در آرژانتین در خانواده ای مشغول به کار با چنین سنگ های قیمتی به دنیا آمد، علاقه زیادی به مرواریدهای پرورشی داشت و به عنوان یک متخصص برجسته در این زمینه شناخته شد.   ساموئل متولد سال 1908 در آرژانتین، در خانواده ای که با الماس، مروارید و سنگ های رنگی سر و کار داشتند، عشق خود را به مرواریدهای پرورشی نشان داد و به عنوان پیشرو در این صنعت شناخته شد. طرح های او از دریا و آفتاب آرژانتین و رنگ آنها الهام گرفته شده است.   ساموئل مؤسس برند fred ، با بهترین نمونه های مروارید های پرورشی کار می کرد، به ویژه نمونه های صورتی رنگ کرمی که امروزه به عنوان “FRED-color” شناخته می شود. این اشتیاق با جستجوی نور خورشید همراه شد، که دوران کودکی او را در آرژانتین روشن کرد.   با رسیدن به نقطه شیرینی بین کلاسیک و معاصر، جواهرساز فرانسوی FRED ، به دلیل زیبایی بی پایان و بی نظیر و هنرهای بی رقیبش معروف است. او با سرعت پیشرفت کرد تا سال 2020 . قطعات ساخته شده FRED جزء اصلی جواهرات در شهر پاریس هستند. دستبند Force 10 که اولین بار در سال 1966 طراحی شد، شاید قطعه مشخص این برند باشد. این دستبند با ظاهری زیبا و مجلل، دارای یک کابل بادبانی فولادی بافته شده با سگک طلا است. بیشتر بخوانید:

وابستگی مالی برند جواهرات پاندورا به بازارهای آمریکا و بریتانیا

لوکس ترین جواهرات برند دیور /عکس

 

قصه جواهرات؛ برند گراف( GRAFF)

  برندی مطرح و موفق طلا و جواهر در پاریس ؛برند فرد  
یکی دیگر از دوست داشتنی ترین کالکشن ها از مجموعه های FRED ، مجموعه Chance Infinie است. این مجموعه به عشق فرد ساموئل در شکستن قوانین متداول جواهرات، الماس ها و یاقوت های درخشان را با قطعات شیک و مینیمالیستی ترکیب می کند تا مجموعه ای قابل توجه را ارائه دهد که می توان به صورت انگشتر، گوشواره و دستبند پوشید. این کالکشن، مناسب برای استفاده روزمره یا موارد خاص، Chance Infinie با الهام از نماد بی نهایت و ابدیت و عدد 8 طراحی شده است. نماد بی نهایت و ابدیت این جواهرات که در گردنبند زنانه، گوشواره و دستبند موجود هستند، با شکل های پیچیده نشانه ای از زنانگی ظریف هستند و به طور غریزی خوش بینی و شادی را منتقل می کنند و آنها انتخابی مناسب برای مهمانی ها هستند. بیشتر بخوانید:

10 برند برتر جواهرات ایتالیا

10 برند برتر جواهرات چین در سال 2021

کلسکیون جواهرات دیور از گذشته تا امروز

برندی مطرح و موفق طلا و جواهر در پاریس ؛برند فرد با طراحی و خلق این کالکشن، در سال  2016 ، خانه جواهرات FRED ، هشت دهه خلق جواهراتش را جشن گرفت و از دستبند 8 درجه ” 8°0 collection” رونمایی کرد. خانه جواهرات فرد، کلکسیونی را با موضوع خوش شانسی طراحی کرده است، از جمله یک قطعه زینتی که با الماس تزئین شده است. مانند یک طلسم، دستبند 8 درجه، با سگک حلقه ای خود که نه آغاز دارد و نه پایان، نماد خوشبختی است و تمام ارزش های خلاقانه FRED را در بر می گیرد. FRED کل مجموعه ای را به طراحی 8 درجه اختصاص داده است که شامل مجموعه ای از گردنبند، حلقه، گوشواره و قطعات زینتی است و نماد جدیدی را برای خانه ایجاد کرده است. برندی مطرح و موفق طلا و جواهر در پاریس ؛برند فرد فرد در کمپین الهام گرفته از «زن زیبا» “Pretty Woman “در 3 فوریه 2021 ، عشق را جشن می گیرد. این جواهرساز فرانسوی این مجموعه را با نقش مایه روبلیت و الماس «قلب در قلب» در سراسر مجموعه جواهرات خود و طلای سفید و صورتی برای مجموعه جواهراتش بازسازی کرده است. فرد، بازیگر آمریکایی، اما رابرتز، خواهرزاده جولیا رابرتز، ستاره زن زیبا، را برای شرکت در این جشن عشق و جواهرات انتخاب کرده است. ربکا میلر، بنیانگذار و مدیر عامل در ARTful Communication نیویورک، گفت: «فرد ساموئل یک دلسوزی طبیعی و هنری برای جواهرات داشت. او عشق قاطعانه ای به نور خورشید، دریا و رنگ پیدا کرد. برندی مطرح و موفق طلا و جواهر در پاریس ؛برند فرد جدیدترین تفسیر از مجموعه جواهرات زیبای Pretty Woman با هدف ارائه آزادی بیان، ترکیب و تطبیق جواهرات ارزشمند که می تواند هر روز پوشیده شود، است. این مجموعه شامل 22 قطعه است که به گردنبند اصلی با الماس و روبلیت “Rubellite” ادای احترام می کند. قطعه اصلی مجموعه جواهرات گرانقیمت، گردنبند Audacious است که دارای 554 الماس و 8 روبلیت با برش قلب است. روبلیت گونه قرمز یا صورتی تورمالین است و عضوی از elbaite است. روبلیت نادرترین گوهر در خانواده جواهرات خود است. گاهی اوقات با یاقوت قرمز اشتباه گرفته می شود. این جواهرات معمولاً شامل اجزاء دیگر هستند. این می تواند به قطعات مختلف با هفت قلب جدا شونده تبدیل شود که تبدیل به گوشواره، یک سنجاق، یا یک آویز می شود . ساخت این گردنبند پر زرق و برق با 659 الماس و 11 روبلیت بیش از 340 ساعت طول می کشد. گردنبند اصلی فیلم نیز در جریانی از قلب‌ هایی که با 992 الماس و 17 قلب روبلیت در داخل آن قرار گرفته‌ اند دوباره متولد شده است. این مجموعه همچنین شامل مجموعه ای از دستبند ها، سنجاق سینه، انگشتر و گوشواره است. این مجموعه جواهرات دارای نقش مایه “قلب در قلب” در قطعاتی است که در طلای صورتی یا سفید یا با الماس تزئین شده است. این قطعات دارای قابلیت تغییر شکل هستند و می‌ توان آن‌ ها را به روش‌ های مختلفی مانند جواهرات مشابه خود پوشید. برندی مطرح و موفق طلا و جواهر در پاریس ؛برند فرد یک فیلم کوتاه تقریباً دو دقیقه‌ای با بازی خانم رابرتز جوان‌تر، روش‌های متعددی را نشان می‌دهد که می‌توان جواهرات را پوشید و به مضامین آزادی و زنانگی اشاره کرد. بیشتر بخوانید:

کلکسیونی از جواهرات تیلور/کتاب عشق من با جواهرات

 

از طراحی ساعت‌های فوق‌نازک تا جواهرات چشم‌نواز پیاژه

 

برند تیفانی اند کو؛ پادشاه الماس جهان

 

چگونه مارک جواهرات LVMH FRED  به چین رسید؟

  چین مدتی است که نقطه درخشانی برای FRED بوده و فروش قابل توجهی را نیز در بازارهای فرانسه، ایتالیا و کره شاهد بوده است. در سال 2020، چین تقریباً 25 درصد از فروش جهانی FRED را ارائه می داد و گسترش آن بسیار سریع بوده است. FRED یکی از اولین برندهای جواهرات متعلق به LVMH است که اولین فروشگاه اصلی خود را در Tmall معرفی کرده است. این سایت به عنوان یک سایت خرید آنلاین قدرتمند و همچنین یک پلت فرم اطلاعاتی پر جنب و جوش است که مخاطبان زیادی در چین دارد. مجموعه ای فوق العاده از مارک های قدرتمند جواهرات تحت حمایت LVMH وجود دارد که از برندهایی مانند Bvlgari ، Tiffany و Chaumet شروع می شود. اما همه اینها بعد از FRED بخشی از LVMH شدند، اولین مارک جواهرات که توسط گروه لوکس فرانسوی خریداری شد و کل سهام این برند را در سال 1996 بدست آورد و شگفت آور این است که این مارک محبوب طلا و جواهر سال گذشته در چین در اوج بود. FRED تجارت خوبی در سال 2020 انجام داد، در واقع، این مارک از طوفان بازار در همه گیری COVID-19 2020 عبور کرد و به رقم شگفت انگیز 100 میلیون یورو در فروش جهانی دست یافت. در مصاحبه اختصاصی با Jing Daily، ما با چارلز لیونگ، مدیرعامل برند فرد پاریس در چین تماس گرفتیم تا در مورد تاریخچه نام تجاری، نحوه مطابقت آن با سلیقه مصرف کنندگان جوان چینی و موارد دیگر اطلاعات بیشتری کسب کنیم. در اینجا بخش هایی از صحبت های او را مطرح می کنیم.
بیشتر بخوانید:

برند تیفانی اند کو؛ پادشاه الماس جهان

 

سفری جادویی با جواهرات هری وینستون

خلق شاهکاری از حیات‌وحش/برند میکی موتو

سفیران برند تیفانی

 
برندی مطرح و موفق طلا و جواهر در پاریس ؛برند فرد

درباره برند پاریسی” FRED “

این خانه جواهرات با ریشه در احساس و روحیه Riviera فرانسه، صاحب جواهرات جسورانه و بصری است که از زمان تأسیس آن در سال 1936 جواهرات نمادین و با کیفیت بالا ساخته است. FRED همیشه در تلاش است تا در پوشش جواهرات معاصر تغییر ایجاد کند. امروزه برند فرد با سه مجموعه متمایز خود، هر کدام دارای داستانهای خاص خود هستند که فلسفه و ارزش های FRED را نشان می دهد در حالی که برای هر دو جنس زن و مرد جذاب است. آنها شامل کالکشن Force 10 هستند که با الهام از دریا و قایقرانی ساخته شده اند، Chance Infinie که بر اساس عدد 8 برای تجسم خوش شانسی و زنانگی طراحی شده است و Pretty Woman که جنبه های نامحدود عشق مدرن را نشان می دهد. زنان و مردان آنها را برای نامزدی و عروسی و همچنین برای جشن گرفتن برای هر مناسبت در زندگی می پوشند. برندی مطرح و موفق طلا و جواهر در پاریس ؛برند فرد بیشتر بخوانید:

آرت دکو، جواهرات ساختارشکن

 

جواهرات سنت گرینویچ یک نشان خانوادگی

معتبرترین و محبوب‌ترین برندهای طلا و جواهر ایتالیا

اسرار عملکرد عالی این برند در چین در میان همه گیری چه بود؟

سال گذشته، تمرکز ما به شدت بر چین بود و ما بیشتر سرمایه گذاری های بازاریابی خود را در بسترهای رسانه های دیجیتال و اجتماعی در چین قرار دادیم. اینها با راه اندازی فروشگاه شاخص ما در Tmall Luxury Pavilion و یک فروشگاه WeChat در آوریل 2020 همراه شد، زیرا این کشور در تاریک ترین زمان خود به سر می برد. این استراتژی به ما اجازه داد تا از طریق هنرمندان “دوستان برند” که ارزش هایی مشابه FRED دارند، به یک پایگاه هدف بزرگتر برسیم. خطوط تولید ما همچنین با ساخت برخی از کالکشن های رنگارنگ و آسان برای پوشیدن، از جمله کالکشن Force 10، که به طور انحصاری به نفع انجمن المپیک چین به فروش رسید، انرژی گرفت. یک کمپین تبلیغاتی جدید با عنوان “زندگی با شادی” نیز اندکی قبل از تابستان آغاز شد تا متمایز بودن FRED در بین دیگر جواهر فروشی ها تقویت شود. ما همچنین به لطف ابتکار عمل خود در افتتاح مستقیم فروشگاه در سال گذشته در شهرهایی مانند هانگژو، شنیانگ و چینگدائو، توانستیم فروش خود را به سرعت به شهرهای مختلف گسترش دهیم. درست قبل از شروع سال نو چینی 2021 ، ما سومین بوتیک خود را در قالب یک فروشگاه کاملاً جدید در پکن افتتاح کردیم، به عنوان فروشگاه شاخص ملی ما و دارای منطقه ای ویژه برای جواهرات مردانه. در حالی که بسیاری از مارک های لوکس تحت تأثیر همه گیری قرار گرفتند، چین همچنان نقطه درخشانی برای FRED بود و ما حتی در سال 2020 در مقابل 2019 یک شروع مثبت داشتیم و این یک اتفاق استثنای برای این بخش بود. بیشتر بخوانید:

برند سواروسکی

جواهرات ون کلیف آرپلز

 
برندی مطرح و موفق طلا و جواهر در پاریس ؛برند فرد

چگونه مشتریان به نام تجاری FRED جذب شدند؟

FRED همیشه به دلیل طرح های پیشگام خود در جواهرات معاصر با سبک جوان پسند و فرانسوی ریویرا شناخته شده است. در چین، ما به آنچه برند نشان می دهد وفادار بودیم و به این ترتیب است که از سال 2015 توانستیم خریداران اول را در شهرهای درجه 1 مانند شانگهای و پکن جذب کنیم. این دو شهر از نظر استراتژیک برای آنها اهمیت دارد و مشتریان جوان و خوش پوش که اغلب به دنبال جواهرات با کیفیت برتر فرانسوی هستند در این شهر حضور دارند. به عنوان بخشی از توسعه ما ، طی 12 ماه دیگر شهرهای Tier-1 و Tier-2، مانند گوانگژو و چنگدو، به عنوان بهترین مراکز خرید هستند و شهر های بیشتری بعداً اضافه می شوند. ما به عنوان یک “تازه وارد” در بازار، تحت تأثیر استقبال و گرمی مشتریان چینی قرار گرفته ایم و همکاری با یک ستاره مشهور در لیست A مانند Guan Xiaotong به عنوان سفیر مجموعه Pretty Woman ما به جذب طرفداران بیشتر کمک کرده است. چگونه مشتریان به نام تجاری FRED جذب شدند؟

برنامه FRED برای بقیه سال 2021 چیست؟

ما به تازگی مجموعه جواهرات “Pretty Woman” را راه اندازی کرده ایم، که به زنانی اختصاص داده شده است که جرأت می کنند به شیوه خود عشق بورزند و همچنین بازنگری در میراث جواهرات برند فرد، به ویژه برای سنگ های قلب ما. برای ترویج آن مجموعه، رویدادها و ارائه های خصوصی را در شهر های مختلف ترتیب می دهیم، با شروع مراسم افتتاحیه فروشگاه اصلی ما در پکن Wangfu Central و به دنبال آن یک کافه پاپ آپ متقاطع در Laduree در توکیو گالری Ba-Tsu و مهمانی موضوعی در نمادین بار Bar83 در برج سیدنی. در سال 2021، ما ده فروشگاه خرده فروشی جدید به شبکه رو به رشد خود اضافه می کنیم که شش مورد از آنها در چین و دو فروشگاه دیگر در کره جنوبی خواهد بود. ما همچنین دوباره وارد سنگاپور می شویم و از یک بوتیک جدید در دبی رونمایی می کنیم. برنامه FRED برای بقیه سال 2021 چیست؟

آیا در این عصر تجارت الکترونیکی، فروشگاه های آنلاین به طور کامل جایگزین فروشگاه های فیزیکی می شوند؟

اگرچه راحتی خرید الکترونیکی به عنوان یک روند موفق تبدیل شده است، به ویژه در چین به دلیل سیستم عامل های پیچیده تجارت الکترونیک و سیستم های پرداخت، اما ما معتقد نیستیم که تجارت الکترونیکی هرگز بتواند به طور کامل جایگزین فروشگاه های فیزیکی شود. ما مفتخریم که فروشگاه های ما به دلیل محیط های فراگیر و جذاب مورد ستایش قرار می گیرند.   طراحی جواهرات برند فرد

تأیید افراد مشهور برای FRED Paris چقدر برای مصرف کنندگان جوان در چین و فراتر از آن اهمیت دارد؟

  فرد ساموئل، دوست داشت در طول زندگی خود با ستاره ها و هنرمندان سینما دوست شود، از جمله پابلو پیکاسو و گریس کلی. آنها به افزایش آگاهی و مطلوبیت نام تجاری در سراسر جهان کمک کردند. امروزه ستارگانی مانند یانگ می، فن چنگ چنگ، ​​اولیویا وانگ، اورفیلا وو و الویس هان ” Yang Mi, Fan Chengcheng, Olivia Wang, Orfila Wu, and Elvis Han” فراتر از مشتری بوده اند. آنها اکنون “دوستان برند” هستند. برند” FRED با جواهرات خاصی خود با ورزشکارانی که ارزش های مشترکی با FRED دارند، همکاری می کند. موج سواران، بوکسورها، فوتبالیست ها، بازیکنان تنیس و برنده مدال المپیک ژیمناستیک، لی شیائوپنگ، همگی صاحب دستبندهای Force 10 هستند. و در کنار آن، برند فرد برای افزایش آگاهی عمومی و تأمین بودجه ورزشکاران دارای مشکل روانی در چین تلاش می کند.
بیشتر بخوانید:

از لوازم خانگی تا برند جواهرات برنی رابینز

برند جواهرات Chow Tai Fook

تولید 6 هزار شغل جدید توسط بزرگترین برند جواهرات

منبع:هاتف ساعتچی
انتهای پیام/
اخبار صنعت طلا و جواهر در استان ها:

ترند

پیشنهاد ویژه

برند جواهرات

برند فرد

برندfred

جواهرات فرد

اخبار مرتبط


نظرات

نظردهی

دیدگاهی ثبت نشده نظر تو چیه؟

کامنتی برای این پست وجود ندارد

برترین مطالب

لیست قیمت