زیورآلات درباره شخصیت شما چه می گوید؟ / تصاویری زیبا از جواهرات

زیورآلات درباره شخصیت شما چه می گوید؟ - تصاویری زیبا از جواهرات

کسانی که زیورآلات دستساز را ترجیح می دهند، دوست دارند چیزی داشته باشند که هیچکس دیگری آن را ندارد.

طیبه شهبازی(نویسنده)

1402/05/01 | 00:05

نظری ثبت نشده

زیورآلات درباره شخصیت شما چه می گوید؟ - تصاویری زیبا از جواهرات
به گزارش گلدنیوز، بر کسی پوشیده نیست که میان انتخاب هایی که برای ظاهر خود داریم و شخصیت ما ارتباطی مستقیم وجود دارد. این امر در مورد زیورآلات مورد علاقه ی افراد هم صدق می کند و آن ها حرف های زیادی درباره ی شخصیت صاحبان خود برای گفتن دارند.
 

زیورآلات فانتزی و بامزه

 
1
کسانی که از زیورآلات فانتزی و بامزه استفاده می کنند، کودک درون آن ها هنوز زنده است. آن ها خونگرم و معاشرتی هستند و دوست دارند در مرکز توجه باشند. این افراد همیشه آماده ی کمک به دیگران اند و داشتن روابط صمیمانه برای آن ها از اهمیت زیادی برخوردار است.

زیورآلات سبک قدیمی

1 کسانی که به زیورآلات سبک قدیمی علاق دارند، افراد صادق و سختکوشی هستند. آن ها برای سنت ها ارزش زیادی قائل اند و با دیگران با احترام رفتار می کنند. این افراد همه چیز را جدی می گیرند و می توانند گاهی سختگیر باشند. تنها مشکلی که این افراد ممکن است با آن مواجه شوند ناتوانی در لذت بردن از زمان حال است.

زیورآلات با لوگوی برندها

1 لوگوها گونه ای از ارتباط بصری هستند. کسانی که از زیورآلات برند استفاده می کنند، ارتباط خود با سبک ویژه ی آن برند را نشان می دهند. پی بردن به این پیام هم کار دشواری نیست چون اغلب طراحان سبک مخصوص به خود را دارند. افرادی که از زیورآلات لوگودار استفاده می کنند اغلب سعی دارند دیگران را تحت تأثیر قرار دهند و بر جایگاه اجتماعی خود تأکید کنند.

زیورآلات نقره ای

1 استفاده از زیورآلات نقره ای نشان می دهد که فرد برای چیزی پول صرف نمی کند تا با آن دیگران را تحت تأثیر قرار دهد. این اشخاص نیازی برای به رخ کشیدن داشته هایشان احساس نمی کنند. کسانی که زیورآلات نقره ای را ترجیح می دهند، اعتماد به نفس دارند، مستقل هستند و برای زیبایی طبیعی ارزش قائل اند.

زیورآلات پرزرق و برق

1 کسانی که از زیورآلات پرزرق و برق استفاده می کنند سعی دارند خود را جذاب تر نشان دهند و توجه ها را به جایگاه اجتماعی و ثروت معطوف کنند. تحقیقات نشان داده افراد معمولاً اجسامی که بر روی سطح براقی قرار دارند را به آن هایی که روی سطحی مات قرار گرفته اند، را ترجیح می دهند. برخی روانشناسان معتقدند جذابیت اجسام براق و درخشان برای ما ریشه در نیاز درونی ما به یافتن آب دارد که گرانبهاترین سرمایه است.

زیورآلات با سنگ های طبیعی

1 افراد صادق و معاشرتی اغلب زیورآلات مزین به سنگ های طبیعی یا ساخته شده از چوب، صدف یا دیگر چیزهای طبیعی را ترجیح می دهند. آن ها شیفته ی طبیعت اند و چیزهای طبیعی برای آن ها از ارزش زیادی برخوردارند.

زیورآلات نامتعارف

1 افرادی که زیورآلات نامتعارف را ترجیح می دهند، برونگرا و به دنبال جلب توجه هستند. آن ها در بداهه پردازی مهارت دارند و دارای روحیه ای هنری و ماجراجو هستند و از هوش زیادی برخوردارند. این افراد همیشه از فرصت های تازه استقبال می کنند، نگاه انعطاف پذیری به زندگی دارند و می توانند خود را با هر تغییری در زندگی سازگار کنند.

زیورآلات دست ساز

1 کسانی که زیورآلات دستساز را ترجیح می دهند، دوست دارند چیزی داشته باشند که هیچکس دیگری آن را ندارد. آن ها با استفاده از چنین زیورآلاتی منحصر به فرد بودن خود را نشان می دهند.

چشم زخم و طلسم

1 نمادهایی مانند چشم زخم یا دست خمسه جهانی هستند. زیورآلاتی که در آن ها چنین نمادهایی به کار رفته نه تنها بر جایگاه اجتماعی فرد تأکید دارند، بلکه جهان بینی فرد را هم آشکار می سازند. چنین زیورآلاتی نشان می دهند که فرد در مسیر خودشناسی و رشد معنوی قرار دارد.

پیرسینگ

1

در سال های اخیر پیرسینگ گوش ها محبوبیت زیادی یافته است.

اگر کسی بیش از یک گوشواره به گوش خود می اندازد، این بدان معنی است که او بسیار اهل برنامه ریزی است. چنین افرادی به برنامه ریزی خود پایبندند و همیشه همه چیز را در تقویم خود یادداشت می کند تا مطمئن شوند چیزی از قلم نخواهد افتاد. بیشتر بخوانید:
  منبع: راهنماتو   انتهای پیام/
اخبار صنعت طلا و جواهر در استان ها:

ترند

پیشنهاد ویژه

جواهرات

برند جواهرات

مدل جواهرات

اخبار مرتبط


نظرات

نظردهی

دیدگاهی ثبت نشده نظر تو چیه؟

کامنتی برای این پست وجود ندارد

برترین مطالب

لیست قیمت