ناشناخته های دنیای جواهرات

ناشناخته های دنیای جواهرات

گاها جواهراتی با شکل و شمایل بسیار خاصی می بینیم که هوش از سرمان می برد و تا مدتها بر ضمیر ناخود آگاه ما تصویر آن حک می شود.

پروانه کاوسی(خبر نگار)

1402/06/06 | 00:06

نظری ثبت نشده

ناشناخته های دنیای جواهرات
به گزارش پایگاه خبری جهان طلا (گلدنیوز)، گاها جواهراتی با شکل و شمایل بسیار خاصی می بینیم که هوش از سرمان می برد و تا مدتها بر ضمیر ناخود آگاه ما تصویر آن حک می شود. جواهراتی که بسیار مشهور و منحصر به فرد هستند و اسم و آوازه آنها در سراسر جهان پیچیده است. اما در این بین جواهراتی نیز هستند که ناشناخته مانده اند یا آنچنان به آنها پرداخته نشده و برای ما آشنا نیستند. جواهراتی که بسیار چشمگیر و فوق العاده می باشند در ادامه با جواهر لوکس همراه باشید تا درباره اینگونه جواهرات ناشناخته بیشتر بدانید.

اکسسوری های جواهرات برند بوچلاتی

 

آکورن

ناشناخته های دنیای جواهرات
ناشناخته های دنیای جواهرات
 

جواهرات شب تاب /تصاویری خیره کننده

  فرش قرمز شرکت شوپارد در سال 2013 شاهد یکی از جدیدترین جواهرات این شرکت خوش آوازه بود، گردنبندی به شکل بلوط که به خوبی کنار هم قرار دادن الماس و یاقوت کبود را نشان می داد، جالب ترین قسمت این گردنبند حضور یک عنکبوت الماس نشان بود که در وسط آن تار تنیده بود و به زیبایی این گردنبند افزوده بود.

تخت پادشاهی مغول

ناشناخته های دنیای جواهرات
ناشناخته های دنیای جواهرات
دومین جواهر لیست ما یکی دیگر از شاهکارهای ساخته شده با جواهرات است، تخت پادشاهی مغول کبیر که به صورت مینیاتوری ساخته شده و پذیرای 132 تندیس و 32 عدد شی که با طلا منبت کاری شده می باشد. این نکته را باید اضافه کرد که بیشتر این تخت پادشاهی به بارگاه اصلی مغول کبیر شباهت دارد. این گنجینه نفیس توسط ژوهان ملچیور دینگ لینگر طراحی شد و در طی سالهای 1701 تا 1708 توسط وی و دو برادر دیگرش به نام های جرج کریستوف و جرج فردریک ساخته شد. جدا از 391 عدد گوهرهای رنگی گوناگون به کار رفته در این تاج و تخت پادشاهی، باید 4 هزار و 909 عدد الماس، 160 عدد یاقوت سرخ، 164 عدد زمرد، یک عدد یاقوت کبود، 16 عدد مروارید و 2 عدد جواهر برجسته کاری شده را به این اثر افزود. این اثر اکنون در موزه سبز درسدن نگهداری می شود.

لوکس ترین جواهرات دنیا/ برند ون کلیف اند آرپلز

 

موی سر الماس 

ناشناخته های دنیای جواهرات
ناشناخته های دنیای جواهرات
در سال 1970 موسس شرکت گرف، لورنس گرف به میزان 2/1 میلیون دلار الماس را برای عکاسی در میان مو های یک مدل طراحی کرد.

الکساندریت ، آفتاب پرست جواهرات

پس از گذشت 43 سال، این شرکت مجددا تصمیم به طراحی دوباره موی سر یک مدل گرفت اما این بار گرف مبلغ 2/1 بیلیون دلار برای این کار خرج کرد. وی این هنرنمایی را برای چهلمین سالگرد تأسیس فروشگاه و حضور 60 ساله خود در صنعت طلا و جواهر انجام داد. جواهرات موجود بر روی این مدل عبارتند از:  

تمساح در گردنبند

ناشناخته های دنیای جواهرات
کروکودیل های رودخانه نیل الهام بخش ساخت و طراحی گردنبند و انگشتر طرح هرمس شد. طراح این جواهر شخصی به نام پیر هاردی بود. گردنبند متشکل از 112 تکه طلای صورتی است که با الماس، ایولیت، پریدوت و تورمالین ترکیب شده است. قیمت پیشنهادی برای این قطعه جواهر 299 هزار و 500 دلار می باشد. این گردنبند با یک عدد انگشتر و دستبند کاملا مشابه ست شده است.   بیشتر بخوانید:

جواهرات سه بعدی

جواهرلوکس انتهای پیام/    
برچسب:

دنیای جواهرات

ترند

پیشنهاد ویژه

جواهر

جواهرات

جواهرات عجیب

اخبار مرتبط


نظرات

نظردهی

دیدگاهی ثبت نشده نظر تو چیه؟

کامنتی برای این پست وجود ندارد

برترین مطالب

لیست قیمت