قیمت دلار امروز ۱۸ دی ۱۴۰۲؛

بازی دلار در مرز حساس ۵۱ هزار تومانی

قیمت دلار امروز با افزایش ۵۰ تومانی بازگشایی شد. سومین روز هفته مصادف شد با حرکت رنج دلار و فعلا این اسکناس در پله نهم کانال ۵۰ هزار تومانی نوسان دارد.

دبیر خبر(دبیر خبر)

1402/10/18 | 12:10

نظری ثبت نشده

بازی دلار در مرز حساس ۵۱ هزار تومانی

به گزارش گلدنیوز، قیمت دلار در بازگشایی بازارها در سومین روز هفته به رقم ۵۰ هزار و ۹۵۰ تومان رسید. اصلاح قیمت این اسکناس در نخستین روز هفته منجر به عقب‌نشینی دلار به کانال ۵۰ هزار تومانی شد و اثر هیجانی اخبارها را از دست داد.

آخرین اخبار تحلیل دلار را از سایت بازار طلا (گلدنیوز)، دنبال کنید.

در حالی عرضه و تقاضا در بازار ارز در تعادل قرار دارد که برخی معامله‌گران از تشدید ارزپاشی سیاست‌گذار برای تثبیت قیمت ارز می‌گویند. به اعتقاد کارشناسان اقتصادی، سیاست فریز ارزی بانک مرکزی قیمت دلار را از سایر بازارها عقب نگه داشته و این موضوع دیر یا زود، خود را در قیمت نشان می‌دهد.

تحلیلگران فنی کف قیمت اسکناس دلار را محدوده ۵۰ هزار و ۶۰۰ تومانی می‌دانند و سقف این اسکناس را منطقه ۵۲ هزار تومانی عنوان می‌کنند. آنها معتقدند قیمت از هر طرف که بشکند روند جدید شکل می‌گیرد.

امروز قیمت دلار در بازارهای مجاور همانند دلار تهران تغییر قیمتی قابل توجهی نداشت. دلار سلیمانیه روی قیمت ۵۰ هزار ۸۰۰ تومانی ایستاد. دلار هرات با قیمت ۵۰ هزار و ۵۰۰ تومانی بازگشایی شد. درهم امارات با کاهش ۱۰ تومانی روی رقم  ۱۳ هزار ۹۴۰ تومانی معامله شد.

گفتنی است امروز قیمت اسکناس دلار در مرکز مبادله طلا و ارز ایران ۴۲ هزار و ۹۲۷ تومان و قیمت دلار حواله ۳۹ هزار و ۵۳۳۰ تومان است.

تجارت نیوز

انتهای پیام/

اخبار صنعت طلا و جواهر در استان ها:

ترند

پیش بینی قیمت دلار

اخبار مرتبط


نظرات

نظردهی

دیدگاهی ثبت نشده نظر تو چیه؟

کامنتی برای این پست وجود ندارد

برترین مطالب

لیست قیمت