پیش بینی نوسانات صعودی قیمت دلار

قیمت دلار امروز سه‌شنبه با نوسان افزایشی ۳۰۰ تومانی در کریدور ششم، یک کانال پیشروی کرد. کارشناسان اقتصادی مسیر دلار را اصلاح قیمت در روند صعودی عنوان می‌کنند.

دبیر خبر(دبیر خبر)

1403/02/04 | 13:02

نظری ثبت نشده

پیش بینی نوسانات صعودی قیمت دلار

به گزارش سایت طلا گلدنیوز ،قیمت دلار امروز افزایش محدود ۲۰۰ تا ۳۰۰ تومانی داشت. معامله‌گران روند فعلی قیمت دلار را حاصل تلاش بازارساز و آرامش اخبار سیاسی می‌دانند.

در چهارمین روز هفته گذشته دلار در کانال چهار و پنج کریدور ششم نوسان داشت و همانند روز گذشته افزایش محدودی داشت.

در پیش بینی قیمت دلار فعالان بازار ارز، روند قیمت دلار را با نوسانات صعودی عنوان کردند. کارشناسان اقتصادی نیز این فراز و فرودهای محدود قیمت را عادی می‌دانند و می‌گویند باید مانند یک نوسان محدود به آن نگاه کرد نه روند.

درهم درجا زد

قیمت درهم امروز بدون تغییر قیمت و با همان رقم ۱۷ هزار و ۵۵۰ تومانی روز گذشته معامله شد. تتر با رشد ۲۰۰ تومانی همپای دلار رشد کرد و با رقم ۶۵ هزار و ۳۵۰ تومانی معامله شد.

قیمت پوند انگلیس در لحظه نگارش این گزارش با رقم ۸۰ هزار و ۴۱۰ تومان در حال معامله است و نسبت به روز یکشنبه تغییر قیمتی نداشت. امروز یورو افزایش ۲۰۰ تومانی داشت و روی رقم ۶۹ هزار و ۳۷۰ تومانی ایستاده است.

گفتنی است اسکناس و حواله دلار امروز نیز همانند دو روز گذشته افزایش پیدا کرد و به‌ترتیب با رقم‌های ۴۳ هزار و ۸۹۷ تومان، و ۴۰ هزار و ۹۷۶ تومان عرضه شد.

انتهای پیام/تجارت نیوز

اخبار صنعت طلا و جواهر در استان ها:

دلار

یورو

بازار طلا و ارز

اخبار مرتبط


نظرات

نظردهی

دیدگاهی ثبت نشده نظر تو چیه؟

کامنتی برای این پست وجود ندارد

برترین مطالب

لیست قیمت