قیمت دلار امروز ۹ اردیبهشت ۱۴۰۳

قیمت دلار در سراشیبی

قیمت دلار در شروع معاملات امروز ۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ با کاهش بیش از هزار تومانی به پایین ترین میزان پیش بینی ها از قیمت دلار رسید و پیش بینی میشود در روزهای آینده در همین محدوده قیمتی باقی بماند.

دبیر خبر(دبیر خبر)

1403/02/09 | 12:02

نظری ثبت نشده

 قیمت دلار در سراشیبی

به گزارش سایت طلا گلدنیوز ،قیمت دلار در شروع معاملات دومین روز هفته با کاهش هزار و ۲۰۰ تومانی در روند نزولی قرار گرفت و به کف کریدور ششم برگشت.

ارزپاشی بازارساز، دلار را ارزان کرد

معامله‌گران معتقدند اسکناس دلار متاثر از ارزپاشی سیاست‌گذار در روند کاهشی قرار گرفته است. روند عرضه و تقاضا همچنان در تعادل قرار دارد. دلار در لحظه نگارش این گزارش، در کف کریدور ششم قرار دارد.

کاهشی‌های بازار ارز در روزهای گذشته، برگشت قیمت دلار به کریدور پایین‌تر را پیش‌بینی کرده بودند. به اعتقاد آنها سیاست‌گذار طی سال گذشته تلاش کرد تا قیمت دلار را مهار کند؛ بنابراین برای شروع سال جدید فارغ از تنش‌های سیاسی اجازه ماندگاری قیمت اسکناس آمریکایی در سقف قیمت را نمی‌دهد.

در پیش بینی قیمت دلار گفتنی است امروز بازارهای جهانی در تعطیلات پایان هفته قرار دارد و تحرکات قیمت طلا و رمزارزها در بازار ارز تاثیری ندارد.

حواله و اسکناس دلار گران شد

قیمت درهم امروز با کاهش ۳۹۰ تومانی در کانال ۱۷ هزار تومانی عقب‌نشینی کرد و با رقم ۱۶ هزار و ۴۰۰ تومانی در حال معامله است. تتر با کاهش ۸۵۰ تومانی همپای دلار ارزان شد و روی رقم ۶۱ هزار و ۱۵۰ تومانی ایستاده است.

قیمت پوند انگلیس با کاهش هزار و ۵۰۰ تومانی روی رقم ۷۵ هزار و ۷۰۰ تومانی ایستاده و یورو نیز روز یکشنبه با هزار و ۸۰۰ تومان کاهش با رقم ۶۴ هزار و ۱۲۰ تومان در حال معامله است.

گفتنی است اسکناس و حواله دلار امروز افزایش داشت. اسکناس دلار با رقم ۴۴ هزار و ۳۵۹ تومان و حواله دلار با رقم ۴۱ هزار و ۴۱۸ تومان عرضه شد.

انتهای پیام/ تجارت نیوز

اخبار صنعت طلا و جواهر در استان ها:

دلار

یورو

بازار طلا و ارز

اخبار مرتبط


نظرات

نظردهی

دیدگاهی ثبت نشده نظر تو چیه؟

کامنتی برای این پست وجود ندارد

برترین مطالب

لیست قیمت