قیمت طلا و سکه امروز ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

بازار نیمه تعطیل طلا، صعودی شد

قیمت طلا و سکه در شروع چهارمین روز هفته با افزایش بازگشایی شد. این روند صعودی در پی اعتراض صنف طلا به سامانه جامع تجارت و بی‌توجهی به درخواست‌های این صنف رخ داده است. امروز حباب سکه نیز همپای دلار رشد کرد.

دبیر خبر(دبیر خبر)

1403/02/11 | 15:02

نظری ثبت نشده

 بازار نیمه تعطیل طلا، صعودی شد

به گزارش سایت طلا گلدنیوز ، قیمت طلا و قیمت سکه امروز تحت تاثیر اعتراض و تعطیلی بازار طلا به سامانه جامع تجارت در برخی شهرهای بزرگ نظیر تهران و تبریز تعطیل است. این موضوع باعث شد حباب سکه همپای رشد قیمت، افزایش یابد و قطعات سکه رشد قیمت ۱۰۰ هزار تا یک میلیون تومانی داشته باشند. در لحظه نگارش این گزارش قیمت سکه امامی با بیشترین مقدار افزایش، کانال ۴۲ میلیونی را فتح کرد، سکه بهار ۳۸ میلیونی شد و ربع‌سکه به کانال ۱۵ میلیونی صعود کرد.

در پیش بینی قیمت طلا گفتنی است امروز طلای جهانی کاهش ۲۱ دلاری پیدا کرده و با رقم ۲۳۱۵ دلار در حال معامله است. این روند کاهشی بر قیمت طلا در بازار داخلی اثر کاهشی نگذاشت. امروز معامله‌گران بازار ارز می‌گفتند لیدر قیمت دلار بازار طلا بوده و تعطیلی بازار طلا بازار ارز را داغ کرده است.

از سویی اونس جهانی نقره نیز روی قیمت ۲۶ دلار و ۶۳ سنت ایستاده و نسبت به روز گذشته یک دلار کاهش پیدا کرده است. قیمت هر گرم نقره ۹۹۹ در بازار داخلی با قیمت ۵۳ هزار و ۷۱۰ تومان در حال معامله است و نسبت به روز گذشته ۱۱۰ تومان کاهش قیمت دارد.

سکه‌های سنگین به کانال بالاتر صعود کردند

قیمت سکه امامی امروز سه‌شنبه ۱۱ اردیبهشت با روند افزایشی بازگشایی شد. این قطعه در لحظه نگارش این گزارش با رشد یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومانی، روی رقم ۴۲ میلیون و ۷۸۳ هزار تومانی در حال معامله است. سکه‌ بهار رشد ۸۰۰ هزار تومانی پیدا کرده و روی قیمت ۳۸ میلیون و ۵۲۰ هزار تومان ایستاده است.

شایان ذکر است قیمت نیم‌‌ و ربع‌سکه نیز هر یک با افزایش ۵۰۰ هزار تومانی به‌ترتیب روی قیمت ۲۴ میلیون و ۳۰۰ هزار تومانی و ۱۵ میلیون و ۳۰۰ هزار تومانی ایستاده‌اند. قیمت سکه گرمی کمترین مقدار رشد در خانواده سکه را دارد و با ۱۰۰ هزار تومان افزایش روی رقم ۶ میلیون و ۶۰۰ هزار تومانی معامله می‌شود.

حباب سکه پابه‌پای دلار رشد کرد

قیمت طلا،در لحظه نگارش این گزارش افزایشی است. هر مثقال طلای ۱۸ عیار ۱۶۷ هزار تومان افزایش پیدا کرده و با قیمت ۱۵ میلیون و ۳۲۹ هزار تومان در حال معامله است. هر گرم طلای ۱۸ عیار با رشد ۶۰ هزار تومانی روی رقم سه میلیون و ۵۶۰ هزار تومانی ایستاده است. قیمت طلای دست دوم نیز با رقم سه میلیون و ۴۹۱ هزار تومان در حال معامله است.

حباب سکه امروز در تمام قطعات رشد کرد. حباب سکه امامی یک میلیون و ۶۶ هزار تومان، سکه بهار ۶۶۴ هزار تومان،‌ نیم‌سکه ۵۲۵ هزار تومان، ربع‌سکه ۶۶۲ هزار تومان و سکه گرمی ۸۲ هزار تومان افزایش پیدا کرده است.

انتهای پیام/تجارت نیوز

اخبار صنعت طلا و جواهر در استان ها:

سکه

شمش طلا

قیمت جهانی طلا

اونس طلا

نیم سکه

بازار طلا و ارز

ربع سکه

اخبار مرتبط


نظرات

نظردهی

دیدگاهی ثبت نشده نظر تو چیه؟

کامنتی برای این پست وجود ندارد

برترین مطالب

لیست قیمت