قیمت دلار امروز ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

روند کاهشی قیمت دلار

قیمت دلار امروز با کاهش پلکانی در سقف کریدور ۵۰ هزار تومانی معامله شد. روز سه‌شنبه قیمت تتر از دلار عقب‌ افتاد. معامله‌گران خبردرمانی را دلیل افت قیمت دلار می‌دانند.

دبیر خبر(دبیر خبر)

1403/02/25 | 15:02

نظری ثبت نشده

 روند کاهشی قیمت دلار

به گزارش سایت طلا گلدنیوز ، قیمت دلار در شروع روز سه‌شنبه با کاهش ۵۰۰ تومانی در پله سوم کانال پایانی کریدور ۵۰ هزار تومانی معامله شد.

معامله‌گران، روند کاهشی قیمت دلار را متاثر از تلاش بازارساز و سیگنال‌های خبری می‌دانند که سیاست‌گذار روانه بازار می‌کند. این در حالی است که فعالان بازار ارز برگشت قیمت اسکناس آمریکایی را به کریدور پنجم موقتی می‌دانند و معتقدند کاهش فعلی دلار اصلاح قیمت در مسیر صعودی است.

قیمت تتر از دلار عقب افتاد

گفتنی است امروز قیمت تتر با کاهش ۷۰۰ تومانی ارزان‌تر از دلار معامله شد و روی رقم ۵۹ هزار و ۱۰۰ تومانی ایستاد. قیمت درهم روز سه‌شنبه با ۴۰ تومان کاهش با رقم ۱۶ هزار و ۱۶۰ تومان در حال معامله است. تتر با افت ۱۰۰ تومانی با رقم ۶۰ هزار و ۲۵۰ تومانی در حال معامله است.

قیمت پوند انگلیس با کاهش ۵۰ تومانی روی رقم ۷۵ هزار و ۶۰۰ تومانی ایستاده و یورو نیز با کاهش محدودی در کانال ۶۴ هزار و ۹۹۰ تومانی معامله شد.

گفتنی است اسکناس و حواله دلار امروز با کاهش محدودی بازگشایی شدند. اسکناس دلار با رقم ۴۴ هزار و ۸۶۸ تومان و حواله دلار با رقم ۴۱ هزار و ۸۹۴ تومان عرضه شد.

انتهای پیام /تجارت نیوز

اخبار صنعت طلا و جواهر در استان ها:

دلار

یورو

بازار طلا و ارز

اخبار مرتبط


نظرات

نظردهی

دیدگاهی ثبت نشده نظر تو چیه؟

کامنتی برای این پست وجود ندارد

برترین مطالب

لیست قیمت