قیمت دلار امروز ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ ،

روند قیمت دلار با نوسان کاهشی برای روزهای آینده

قیمت دلار امروز با کاهش ۳۰۰ تومانی همانند روزهای گذشته ارزان شد و در کریدور پنجم عقب‌نشینی کرد. تحلیلگران اقتصادی کف فعلی قیمت دلار را پله‌ هفتم کریدور پنجم می‌دانند که امروز یکشنبه از دست رفت.

دبیر خبر(دبیر خبر)

1403/02/30 | 13:02

نظری ثبت نشده

 روند قیمت دلار با نوسان کاهشی برای روزهای آینده

به گزارش سایت طلا گلدنیوز ، قیمت دلار امروز کاهش ۳۰۰ تا ۴۰۰ تومانی داشته است. در لحظه نگارش این گزارش، اسکناس آمریکایی در کانال ششم کریدور پنجم در حال معامله است. معامله‌گران، روند نزولی قیمت در تمام بازارها به‌ویژه خودرو و بورس را یکی از عوامل کاهش قیمت دلاردر بازار آزاد می‌دانند.

فشار تقاضا مانع کاهش قیمت دلار می‌شود

در پیش بینی قیمت دلار ، فعالان بازار ارز، روند قیمت دلار را با نوسان کاهشی برای روزهای آینده پیش‌بینی می‌کنند و کف حمایت بعدی این اسکناس را نیمه کریدور ۵۰ هزار تومانی می‌دانند.

گفتنی است کارشناسان اقتصادی کاهش کمتر از نیمه کریدور ۵۰ هزار تومانی را برای دلار متصور نیستند و معتقدند فشار تقاضا مانع افت بیشتر قیمت دلار خواهد شد.

قیمت ارزهای مهم با دلار تهران همراه شد

گفتنی است امروز قیمت درهم با کاهش ۱۰۰ تومانی در کانال ۱۵ هزار تومانی عقب‌نشینی کرد و با رقم ۱۵ هزار و ۷۸۰ تومانی در حال معامله است. تتر با افت ۶۰۰ تومانی با رقم ۵۷ هزار و ۱۰۰ تومانی در حال معامله است.

قیمت پوند انگلیس با کاهش هزار و ۵۰۰ تومانی در کانال ۷۲ هزار و ۷۶۰ تومانی معامله شد و یورو نیز با افت هزار تومانی روی رقم ۶۲ هزار و ۶۰۰ تومانی ایستاد.

گفتنی است اسکناس و حواله دلار روز یکشنبه بدون تغییر قیمت معامله شدند. اسکناس دلار با رقم ۴۴ هزار و ۸۶۸ تومان و حواله دلار با رقم ۴۱ هزار و ۸۹۴ تومان عرضه شد.

انتهای پیام/تجارت نیوز

اخبار صنعت طلا و جواهر در استان ها:

دلار

یورو

بازار طلا و ارز

اخبار مرتبط


نظرات

نظردهی

دیدگاهی ثبت نشده نظر تو چیه؟

کامنتی برای این پست وجود ندارد

برترین مطالب

لیست قیمت