پیش بینی قیمت دلار ۷ خرداد ۱۴۰۳

بازار ارز به کما رفت

قیمت دلار در دومین روز معاملاتی هفته با کاهش محدود بازگشایی شد. معامله‌گران، بازار ارز را منتظر برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و نشست شورای حکام می‌دانند. به این ترتیب شرایط خرید و فروش در بازار ارز طی روزهای اخیر رکودی شده است.

دبیر خبر(دبیر خبر)

1403/03/06 | 19:03

نظری ثبت نشده

بازار ارز به کما رفت

به گزارش سایت طلا گلدنیوز ، قیمت دلار روز یکشنبه با کاهش ۵۰۰ تومانی بازگشایی شد، اما این روند در ادامه روز کمی تعدیل شد و قیمت در میانه کانال هفتم از کریدور پنجم بسته شد.

بازار ارز از ریسک خالی شد

در پیش بینی قیمت دلار ، کارشناسان اقتصادی معتقدند موضوع انتخابات ریاست جمهوری که تیرماه برگزار می‌شود و نشست شورای حکام، بازار ارز را در حالت انتظاری قرار داده است. آنها می‌گویند انتظارات تورمی نسبت به اقتصاد رفتاری وزن بالایی دارد و همین موضوع در ماه‌های آینده حجم زیادی از تقاضا را در بازارهای مالی به وجود می‌آورد.

تحلیلگران، سیاست‌گذار را مسئول ایجاد هر روندی در بازار ارز و قیمت دلار می‌دانند و معتقدند فعلا راهگشای ایجاد شرایط باثبات و آرام در بازار، به موضوعات سیاسی و حسن روابط با سایر کشورها گره خورده است.

بازار ارز به کما رفت

گفتنی است قیمت درهم روز یکشنبه ۶ خرداد با رقم ۱۵ هزار و ۷۴۰ تومانی معامله شد و نسبت به روز شنبه تغییر قیمت نداشت. تتر بدون تغییر قیمت و با رقم ۵۸ هزار و ۱۰۰ تومان معامله شد.

قیمت پوند انگلیس در دومین روز هفته تغییر قیمت نداشت و در کف کانال ۷۳ هزار تومانی معامله شد و یورو نیز بدون تغییر روی رقم ۶۲ هزار و ۵۸۰ تومانی ایستاد.

گفتنی است اسکناس و حواله دلار روز یکشنبه افزایش داشت. اسکناس دلار با رقم ۴۴ هزار و ۹۱۶ تومان و حواله دلار با رقم ۴۱ هزار و ۹۳۸ تومان عرضه شد.

انتهای پیام/تجارت نیوز

برچسب:

دلار

یورو

بازار طلا و ارز

اخبار مرتبط


نظرات

نظردهی

دیدگاهی ثبت نشده نظر تو چیه؟

کامنتی برای این پست وجود ندارد

برترین مطالب

لیست قیمت