افزایش 600 تومانی قیمت دلار

قیمت دلار و قیمت یورو امروز سه شنبه 22 خرداد 1403

قیمت دلار در روند الاکلنگی قرار گرفته و با نوسانات ۲۰۰ تا ۵۰۰ تومانی در محدوده‌ای مشخص گرفتار شده است. معامله‌گران، ارزپاشی سیاست‌گذار را دلیل نوسانات رفت و برگشتی قیمت این اسکناس می‌دانند و معتقدند نهاد تصمیم‌گیر قصد دارد تا انتخابات پیش رو، این محدوده را برای دلار حفظ کند.

دبیر خبر(دبیر خبر)

1403/03/22 | 12:03

نظری ثبت نشده

قیمت دلار و قیمت یورو امروز سه شنبه 22 خرداد 1403

به گزارش سایت بازار طلا گلدنیوز ، قیمت دلار در سومین روز هفته با نوسان محدودی در کریدور پنجم، یک کانال عقب‌نشینی کرد. اسکناس دلار در آخرین معامله روز دوشنبه در پله‌های پایانی کانال هشتم از کریدور پنجم بسته شد. روز دوشنبه اسکناس دلار با رقم ۴۵ هزار و ۵۰۸ تومانی و حواله دلار نیز با رقم ۴۲ هزار و ۴۹۱ تومانی عرضه شد.

قیمت دلار امروز با افزایش ۶۰۰ تومانی در کریدور پنجم یک پله صعود کرد. در لحظه نگارش این گزارش دلار در ابتدای کانال پایانی کریدور پنجم در حال معامله است. معاملات پشت خطی نسبت به روز گذشته داغ‌تر است و روند عرضه و تقاضا در تعادل قرار دارد.

در پیش بینی قیمت دلار ،تحلیلگران بازارهای مالی ماندگاری قیمت دلار در منطقه فعلی را بالا می‌دانند و معامله‌گران نیز معتقدند دلار برای خیز برداشتن به کانال بالاتر آماده است و روند نزولی برای این اسکناس متصور نیست؛ اما این سیاست فریز ارزی نهاد دولتی است که دلار را در قفس نگه داشته است.

قیمت دلار و قیمت یورو امروز در بازار آزاد/ غیر رسمی

قیمت دلار آمریکا امروز سه شنبه 22 خرداد 1403, در بازار 59,050 تومان است که نسبت به روز گذشته 100 تومان (0.17 درصد) افزایش یافته است. هر واحد دلار آمریکا ، روز گذشته با قیمت 58,950 تومان معامله می شد.

قیمت یورو امروز سه شنبه 22 خرداد 1403, در بازار 63,500 تومان است که نسبت به روز گذشته 200 تومان (0.31 درصد) کاهش یافته است. هر واحد یورو ، روز گذشته با قیمت 63,700 تومان معامله می شد.

قیمت

قیمت امروز دلار مبادله ای

بر اساس معاملات بازار مبادله ارز و طلای ایران، قیمت هر اسکناس دلار امروز ۴۵ هزار و ۲۸۸ تومان و حواله دلار نیز به ۴۲ هزار و ۳۲۵ تومان اعلام ش

قیمت دلار و یورو در صرافی بانک ملی

قیمت خرید دلار در صرافی ملی ۴۴ هزار و ۸۳۵ تومان اعلام شد همچنین برای فروش در این بازار دلار ۴۵ هزار و ۲۸۸ تومان قیمت خورد.

قیمت رسمی دلار

قیمت رسمی دلار بر اساس اعلام بانک مرکزی ۳۷ هزار و ۴۹۴ تومان است.

قیمت امروز دلار بازار نیما

هر دلار در بازار نیما ۴۱ هزار و ۹۴۴ تومان خریداری و قیمت حواله دلار ۴۲ هزار و ۳۲۵ تومان شد.

قیمت امروز دلار بازار سنا

قیمت فروش دلار در بازار سنا هم ۴۵ هزار و ۲۸۸ تومان اعلام شد.

گفتنی است قیمت درهم امروز روی رقم ۱۶ هزار و ۱۸۰ تومانی ایستاده است و نسبت به روز گذشته ۱۲۰ تومان رشد قیمت دارد. قیمت تتر برخلاف روز گذشته که از دلار عقب افتاده بود امروز ۲۰۰ تومان از این اسکناس جلو افتاد و روی رقم ۵۹ هزار و ۴۰۰ تومانی در حال معامله است.

قیمت پوند انگلیس با رشد ۶۰۰ تومانی با قیمت ۷۵ هزار و ۳۹۰ تومانی در حال معامله است و یورو نیز با رشد ۳۰۰ تومانی روی رقم ۶۳ هزار ۷۴۰ تومانی ایستاده است.

گفتنی است قیمت اسکناس و حواله دلار روز سه‌شنبه افزایشی شد. قیمت اسکناس دلار امروز با رقم ۴۵ هزار و ۵۳۵ تومانی عرضه شد و حواله دلار نیز با رقم ۴۲ هزار و ۵۱۶ تومانی عرضه شد.

انتهای پیام/

اخبار صنعت طلا و جواهر در استان ها:

دلار

یورو

بازار طلا و ارز

اخبار مرتبط


نظرات

نظردهی

دیدگاهی ثبت نشده نظر تو چیه؟

کامنتی برای این پست وجود ندارد

برترین مطالب

لیست قیمت