قیمت دلار تکان نمی خورد؟

قیمت دلار امروز ۲۶ خرداد ۱۴۰۳

قیمت دلار در اولین روز هفته با کاهش ۱۰۰ تا ۲۰۰ تومانی در کانال هشتم از کریدور پنجم درجا زد. این اسکناس بیش از دو هفته است که در منطقه‌ای مشخص محصور شده و در روندی رنج معامله می‌شود. برای هفته پیش‌ رو روند رنج و نوسان محدود برای دلار قابل پیش‌بینی است.

دبیر خبر(دبیر خبر)

1403/03/26 | 13:03

نظری ثبت نشده

قیمت دلار امروز ۲۶ خرداد ۱۴۰۳

به گزارش گلدنیوز؛ قیمت دلار امروز با کاهش ۲۰۰ تومانی در پله‌های پایانی کانال هشتم از کریدور پنجم در حال معامله است.

گفتنی است روند تقاضا در بازار ارز کاهشی است و معامله‌گران معتقدند رخدادهای سیاسی و انتخابات ریاست جمهوری آنها را در انتظار گذاشته است.

در پیش بینی قیمت دلار، کاهشی‌های بازار ارز می‌گویند قیمت دلار در هفته‌های منتهی به انتخابات نوسان بیشتری خواهد داشت و همین موضوع معامله‌گران را از ترس ضرر، دست به عصا کرده است.

قیمت دلار امروز ۲۶ خرداد ۱۴۰۳

قیمت دلار

قیمت یورو در مرکز مبادله

در تابلوی معاملاتی مرکز مبادلات ارزی در روز جاری، نرخ اسکناس یورو ۴۸ هزار و ۸۷۰ تومان و نرخ حواله یورو ۴۵ هزار و ۶۳۰ تومان اعلام شده است.

قیمت درهم در مرکز مبادله

همچنین در مرکز مبادله ارز و طلا، نرخ اسکناس درهم ۱۲ هزار و ۴۳۸ تومان ارزش‌گذاری شده است و نرخ حواله درهم نیز ۱۱ هزار و ۶۱۳ تومان اعلام شده است.

گفتنی است قیمت درهم امروز روی رقم ۱۶ هزار و ۶۰ تومانی ایستاده است و نسبت به آخرین معامله هفته گذشته رشد ۳۰ تومانی دارد.

قیمت تتر کاهشی شد

قیمت تتر با کاهش قیمت دلار همراه نشد و روی رقم ۵۹ هزار و ۱۵۰ تومانی در حال نوسان است.

پوند انگلیس با کاهش ۹۰۰ تومانی با قیمت ۷۴ هزار و ۵۶۰ تومانی در حال معامله است و یورو نیز با افت ۳۵۰ تومانی روی رقم ۶۳ هزار ۱۴۰ تومانی ایستاده است.

گفتنی است اسکناس دلار روز شنبه با رقم ۴۵ هزار و ۶۷۹ تومان و حواله دلار نیز با رقم ۴۲ هزار و ۶۵۰ تومانی عرضه شد و هر یک از این ارزها بیش از ۵۰ تومان گران شد.

انتهای پیام/

برچسب:

دلار

یورو

بازار طلا و بازار

اخبار مرتبط


نظرات

نظردهی

دیدگاهی ثبت نشده نظر تو چیه؟

کامنتی برای این پست وجود ندارد

برترین مطالب

لیست قیمت