بازار کم جانم دلار؛

قیمت دلار امروز ۶ تیر ۱۴۰۳

قیمت دلار امروز با کاهش ۵۰۰ تومانی بازگشایی شد اما کریدور ششم را از دست نداد. روند کاهشی محدود این اسکناس در بازار کم جان دلار در حالی رخ داد که معامله‌گران، آثار خبردرمانی و ارزپاشی بازارساز در روز سه‌شنبه را موثر می‌دانند.

دبیر خبر(دبیر خبر)

1403/04/06 | 16:04

نظری ثبت نشده

قیمت دلار امروز ۶ تیر ۱۴۰۳

به گزارش سایت طلا گلدنیوز ، روند کاهشی قیمت دلار در پنجمین روز هفته با وجود اینکه محدود بود اما توانست اسکناس دلار را در کف کریدور ششم قرار دهد.

دلار به کریدور پنجم بر می‌گردد؟

بنک طلا

پیش بینی قیمت دلار ،معامله‌گران به ارزپاشی بازارساز اشاره می‌کنند و معتقدند علاوه بر آن دلار به خبردرمانی روز گذشته اندکی واکنش نشان داده است. برخی کاهشی‌های بازار معتقدند تا پایان معاملات امروز روند پلکانی دلار، این اسکناس را در پله‌های پایانی کریدور پنجم قرار خواهد داد.

روز گذشته و در تعطیلی بازار داخلی اخباری مبنی بر آغاز مذاکرات برای آزادسازی منابع ارزی مسدود شده ایران در بحرین منتشر شد؛ علاوه بر آن برخی خبرگزاری‌ها اعلام کردند، بانک مرکزی قصد دارد به مدت ۱۰ روز، روزانه ۲۰۰ میلیون درهم در بازار دبی تزریق کند. با توجه به اینکه تا برگزاری انتخابات کمتر از دو روز باقی مانده سیاست‌گذار تلاش دارد به هر طریقی دلار را به کریدور پنجم برگرداند.

قیمت ارز

گفتنی است قیمت درهم امروز روی رقم ۱۶ هزار و ۴۵۰ تومانی ایستاده است و نسبت به روز دوشنبه ۱۰۰ تومان افت کرد. قیمت تتر با کاهش ۵۰۰ تومانی با قیمت دلار تراز شد و به کف کریدور ۶۰ هزار تومانی برگشت. در لحظه نگارش این گزارش تتر روی رقم ۶۰ هزار و ۵۰۰ تومانی ایستاده است.

قیمت پوند انگلیس با کاهش ۱۰۰ تومانی روی قیمت ۷۶ هزار و ۷۳۰ تومانی در حال معامله است و یورو نیز با افت ۳۰۰ تومانی روی رقم ۶۴ هزار و ۷۹۰ تومانی ایستاده است.

گفتنی است اسکناس دلار روز چهارشنبه با رقم ۴۶ هزار و یک تومان و حواله دلار نیز با رقم ۴۲ هزار و ۹۵۲ تومانی عرضه شد و تغییر قیمت نداشت.

انتهای پیام/

برچسب:

دلار

یورو

بازار طلا و ارز

اخبار مرتبط


نظرات

نظردهی

دیدگاهی ثبت نشده نظر تو چیه؟

کامنتی برای این پست وجود ندارد

برترین مطالب

لیست قیمت