اسکناس دلار روز سه شنبه با رقم ۴۶ هزار و ۱۶۷ تومان و حواله دلار نیز با رقم ۴۳ هزار و ۱۰۶ تومانی عرضه شد ،

قیمت دلار امروز ۱۲ تیر ۱۴۰۳

قیمت دلار روز سه‌شنبه با نوسان محدودی در منطقه معاملاتی روز دوشنبه فریز شد. معامله‌گران، ثبات فعلی قیمت دلار را متاثر از ارزپاشی سیاست‌گذار می‌دانند و معتقدند افزایش تقاضا مانع برگشت قیمت این اسکناس به کریدور پایین‌تر شده است.

دبیر خبر(دبیر خبر)

1403/04/12 | 12:04

نظری ثبت نشده

قیمت دلار امروز ۱۲ تیر ۱۴۰۳

به گزارش سایت طلا گلدنیوز ، قیمت دلار امروز با تحرکات ناچیزی در نیمه بالایی کانال اول کریدور ششم بازگشایی شد.

قیمت طلا

فعالان بازار ارز معتقدند حرکت رنج دلار متاثر از دخالت سیاست‌گذار است. آنها می‌گویند بازارساز در تلاش است با ارزپاشی عرضه و تقاضا را در تعادل نگه دارد. برخی از فعالان بازار نیز معتقدند سیاست‌گذار با ارزپاشی قیمت دلار را در بازار آزاد مهار کرده اما رشد تقاضا متاثر از نگرانی از رشد انتظارات تورمی بعد از مشخص شدن نتیجه انتخابات مانع از کاهش قیمت اسکناس آمریکایی شده است.


پیش بینی قیمت دلار ، تحلیلگران بازارهای مالی می‌گویند اگر قیمت دلار تا کف کریدور ششم پایین بیاید احتمال شکستن خط حمایت و برگشت به کریدور پایین‌تر وجود دارد.

دلار

ارزهای مهم و دلار درجا زدند

گفتنی است قیمت درهم امروز روی رقم ۱۶ هزار و ۸۹۰ تومانی ایستاده است و نسبت به روز دوشنبه تغییر قیمت نداشت. قیمت تتر در روزهای اخیر با افت و خیز ۲۰۰ تومانی بین دو کانال ۶۱ و ۶۲ هزار تومانی نوسان داشت و امروز نیز با همین مقدار افزایش، به کانال ۶۲ هزار تومانی صعود کرد.

قیمت پوند انگلیس با کاهش ۱۰۰ تومانی روی قیمت ۷۸ هزار و ۳۹۰ تومانی معامله شد و یورو نیز با کاهش ۱۰۰ تومانی روی رقم ۶۶ هزار و ۵۹۰ تومانی ایستاد.

گفتنی است اسکناس دلار روز سه شنبه با رقم ۴۶ هزار و ۱۶۷ تومان و حواله دلار نیز با رقم ۴۳ هزار و ۱۰۶ تومانی عرضه شد و تغییر قیمت نداشت.

انتهای پیام/

برچسب:

دلار

یورو

بازار طلا و ارز

اخبار مرتبط


نظرات

نظردهی

دیدگاهی ثبت نشده نظر تو چیه؟

کامنتی برای این پست وجود ندارد

برترین مطالب

لیست قیمت