ریزش بیت کوین/وقت خرید بیت کوین است ؟

ریزش بیت کوین-وقت خرید بیت کوین است ؟

همانطور که پیش‌بینی می‌شد بیت‌کوین تا محدوده ۴۰ هزار دلار ریزش کرد اما به این محدوده حمایت واکنش نشان داد و دوباره به محدوده ۴۱ هزار دلار بازگشت. چه سناریوهایی برای بیت‌کوین محتمل است؟

دبیر خبر(دبیر خبر)

1400/07/06 | 00:07

نظری ثبت نشده

ریزش بیت کوین-وقت خرید بیت کوین است ؟

به گزارش گلدنیوز به نقل تجارت نیوز : محدوده ۴۰ هزار دلار یک محدوده حمایت معتبر برای بیت‌کوین محسوب می‌شود اما برخی از کارشناسان عقیده دارند احتمال شکسته شدن این محدوده و ریزش بیت کوین تا ۳۷ هزار دلار وجود دارد.

به نظر نمی‌رسد ریزش بیت کوین زیر ۴۰ هزار دلار دوام زیادی داشته باشد و افزایش تقاضا زیر این محدوده باعث رشد دوباره قیمت و بازکشت این ارز بالای ۴۰ هزار دلار می‌شود و برای همین موضوع است که کارشناسان ریزش بیت‌کوین از این محدوده را فرصت خرید می‌دانند.

تحلیلگران خارجی عقیده دارند بیت‌کوین در آینده رشد خود را شروع می‌کند.

امیر بیات، کارشناس و تحلیلگر بازارهای مالی عقیده دارد اگر کندل‌های نمودار یک روزه بیت‌کوین زیر محدوده ۴۰ هزار دلار بسته نشوند می‌توان به بازگشت این ارز به بالای محدوده ۴۰ هزار دلار امیدوار بود اما اگر بیت‌کوین زیر ۴۰ هزار دلار کندل یک روزه ببندد هدف‌های ۸۰ و ۱۰۰ هزار دلار تا پایان سال محقق نمی‌شوند.

مریم محبی، کارشناس بازارهای مالی هم عقیده دارد ریزش بیت‌کوین زیر محدود ۴۰ هزار دلار موقتی است اما نباید انتظار رشد از بیت‌کوین داشت.

اخبار مثبت برای بازار زیاد است اما خبر ممنوعیت معامله رمزارزها در چین تاثیر زیادی بر بازار داشت چون حدود ۳۵ درصد از معاملات آتی بیت‌کوین را چینی‌ها در اختیار دارند.

بازار از دیروز تا امروز

بیت‌کوین بیش از ۴ درصد ریزش کرده و در محدوده ۴۱ هزار دلار معامله می‌شود و اکثر آلت‌کوین‌ها روندی نزولی دارند. ترس در بازار زیاد است و به نظر می‌رسد ریزش زیر ۴۰ هزار دلار تقاضا در بازار را افزایش می‌دهد.

میزان پذیرش دوج‌کوین در یک سال اخیر به عنوان ارز پرداخت بیش از ۱۵۰ درصد رشد کرده است.

در یک سال اخیر تعداد رمزارزها بیش از ۵ هزار عدد افزایش پیدا کرده است و یعنی هر روز ۱۰ رمزارز جدید در کوین‌مارکت‌کپ لیست شده است.

انتهای پیام/

اخبار صنعت طلا و جواهر در استان ها:

برتر

بیت کوین

رمزارز

اخبار مرتبط


نظرات

نظردهی

دیدگاهی ثبت نشده نظر تو چیه؟

کامنتی برای این پست وجود ندارد

برترین مطالب

لیست قیمت