رکوردشکنی سیزدهمین نمایشگاه طلا و جواهر در طول تاریخ ایران

رکوردشکنی سیزدهمین نمایشگاه طلا و جواهر در طول تاریخ ایران

سیزدهمین نمایشگاه طلا و جواهر تهران 9 الی 12 بهمن ماه برگزار خواهد شد.

امیر کشانی(سردبیر)

1400/10/20 | 00:10

نظری ثبت نشده

رکوردشکنی سیزدهمین نمایشگاه طلا و جواهر در طول تاریخ ایران

به گزارش سایت طلا: روز گذشته نشستی در خصوص هم اندیشی رسانه های تخصصی طلا و جواهر با حضور سایتها و نشریه های مختلف برگزار شد.

سید حجت شفاهی در این نشست گفت:این جلسه به بهانه بهتر برگزار کردن سیزدهمین نمایشگاه طلا و جواهر تهران تشکیل شد تا با همفکری عزیزان در جهت پوشش رسانه ای این رویداد طلایی قبل، حین برگزاری و حتی بعد از نمایشگاه تصمیم گیری شود.

وی گفت: نتیجه این نشست تشکیل یک کارگروه تخصصی رسانه ای در اتحادیه تولید کنندگان و صادرکنندگان طلا ،نقره و سنگهای قیمتی ایران بود که حتی قرار شد علاوه بر پوشش دادن نمایشگاه این کارگروه به فعالیت رسانه ای خود همچنان ادامه دهد و اخبار تخصصی این صنعت بزرگ را با انسجام بیشتری با هماهنگی اتحادیه و یکدیگر پوشش دهند.

رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان طلا ،نقره ،جواهر و سنگ های قیمتی ایران گفت:امسال همچنین قرار شد جایگاه ویژه ای در نمایشگاه به عزیزان در قسمت رسانه داده شود تا با تسهیل بهتری بتوانند تجهیزات خود را به نمایشگاه بیاورند.

شفاهی گفت :این نمایشگاه بالغ بر 13000 متر مربع با حضور 120 غرفه گذار که سالن 7،8و 9 مخصوص مصنوعات طلا ،جواهر ،سنگهای قیمتی و نقره و سالن 27 مربوط به ماشین آلات و صنایع وابسته می باشد.

وی گفت :این اولین باری است که نمایشگاه طلا و جواهر با این وسعت در تاریخ ایران برگزار می شود.

رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان طلا ،نقره ،جواهر و سنگ های قیمتی ایران در پایان ابراز امیدواری کرد که این نمایشگاه بتواند به بهترین شکل و بازدهی ممکن برگزار شود و توانمندیهای این صنعت را بتوانیم به نمایش بگذاریم و سکوی پرتابی جهت صادرات باشیم.

اخبار صنعت طلا و جواهر در استان ها:

نمایشگاه طلاوجواهر تهران

اخبار مرتبط


نظرات

نظردهی

دیدگاهی ثبت نشده نظر تو چیه؟

کامنتی برای این پست وجود ندارد

برترین مطالب

لیست قیمت