دلار سد راه صعود قیمت سکه /خریداران بزرگ وارد بازار می شوند؟

دلار سد راه صعود قیمت سکه -خریداران بزرگ وارد بازار می شوند؟

قیمت سکه روز گذشته ریزش کرد اما در معاملات پشت خطی شب گذشته معامله گران قیمت سکه را برای امروز یکشنبه 26 دی 1400 چگونه پیش بینی کرده اند؟

دبیر خبر(دبیر خبر)

1400/10/26 | 00:10

نظری ثبت نشده

دلار سد راه صعود قیمت سکه -خریداران بزرگ وارد بازار می شوند؟

 به گزارش گلدنیوز به نقل از اقتصاد نیوز ،بازار سکه روز گذشته شاهد ریزش  قیمت سکه بود. این فلز گران بهای داخلی در اولین روز هفته جاری 150 هزار تومان از ارزش خود را از دست داد و با 12 میلیون و 255 هزار تومان معامله شد. قیمت اونس طلا هم روز گذشته 3 دلار پایین رفت و  با 1818 دلار معامله شد.

دلار سد راه صعود قیمت سکه 

معامله گران بازار سکه معتقدند کاهش قیمت سکه روز گذشته به علت افت قیمت دلار بود. دلار روز گذشته  نسبت به عصر روز پنجشنبه  500 تومان پایین تر بود و با 27 هزار و 450 تومان معامله شد. 

آنها معتقدند که در صورتی که قیمت دلار امروز یکشنبه با کاهش قیمت همراه شود می تواند زمینه ساز فعالیت زیاد بازیگران کاهشی سکه شود. در مقابل ورود دلار به بالای مرز ۲۸ هزار تومانی سکه را به سوی سطح ۱۲ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان هدایت خواهد کرد.

بازیگران افزایشی اعتقاد دارند تا زمانی که سکه امامی زیر محدوده ۱۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان قرار دارد، خریداران بزرگ وارد بازار نخواهند شد. در این میان ارزش ذاتی سکه نیز هم چنان زیر مرز ۱۲ میلیون تومانی قرار دارد و همین موضوع نیز تا حدی انتظارات کاهشی را پایین می آورد.

اما در معاملات پشت خطی  شب گذشته معامله گران قیمت سکه را برای امروز یکشنبه 26 دی 1400 چگونه  پیش بینی کرده اند؟ 

نزول قیمت سکه  در معاملات پشت خطی

قیمت سکه دیشب در معاملات پشت خطی بر روی 12 میلیون و 275 هزار تومان قرار گرفت که نسبت به معاملات پشت خطی جمعه شب 100 هزار تومان پایین رفته بود.  این قیمت نسبت به معاملات نقدی روز شنبه 20 هزار تومان پایین تر بود.قیمت سکه روز گذشته بر روی 12 میلییون و 255 هزار تومان قرار داشت.

انتهای پیام/

اخبار صنعت طلا و جواهر در استان ها:

برتر

قیمت سکه

قیمت طلا

قیمت دلار

اونس طلا

اخبار مرتبط


نظرات

نظردهی

دیدگاهی ثبت نشده نظر تو چیه؟

کامنتی برای این پست وجود ندارد

برترین مطالب

لیست قیمت