بازار دلار سردرگم و بلاتکلیف/پیش بینی قیمت دلار

بازار دلار سردرگم و بلاتکلیف-پیش بینی قیمت دلار

قیمت دلار روز پنجشنبه گذشته اندمی پایین رفت اما معامله گران قیمت دلار ، بازار ارز امروز شنبه 2 بهمن 1400 را چگونه پیش بینی کرده اند؟

دبیر خبر(دبیر خبر)

1400/11/02 | 00:11

نظری ثبت نشده

بازار دلار سردرگم و بلاتکلیف-پیش بینی قیمت دلار

به گزارش گلدنیوز به نقل از اقتصادنیوز ، بازار دلار در آخرین روز معاملاتی هفته گذشته اندکی پایین رفت. این اسکناس آمریکایی روز پنجشنبه گذشته 40 تومان عقب نشینی کرد و بر روی 27 هزار و880 تومان قرار گرفت. قیمت درهم نیز در روز یاد شده نوسان چندانی از خود نشان نداد و با 7 هزار و 590 تومان بسته شد.

بازار دلار سردرگم و بلاتکلیف


در هفته های اخیر بازار از یک سو توان شکست محدوده ۲۸ هزار و ۲۰۰ تومان را نداشته است و از سوی دیگر در بیشتر موارد، دلار در محدوده ۲۷ هزار و ۲۰۰ تومان مورد حمایت واقع شده است. می توان گفت که اخیرا معامله گران در یک بازه هزار تومانی، سردرگم و بلاتکلیف بوده اند‌. آن ها نه توان قرار گرفتن شجاعانه در موقعیت خرید را داشته اند و نه احتمال می دادند که قیمت دلار دچار نزول بسیار سنگینی شود.

در این شرایط تا محدوده های یاد شده شکسته نشوند، نمی توان انتظار وقوع نوسانات معنی دار را در بازار ارز داشت. بازار در روزهای اخیر از یک سو به طور مداوم تحت تاثیر اخبار مثبت قرار دارد، ولی از سوی دیگر،‌ مذاکرات در حال طولانی تر شدن است و همین طولانی شدن موجب می شود که بخشی از معامله گران منتظر به صورت تدریجی وارد بازار شوند.

برخی فعالان باور دارند که در حال حاضر سایه طولانی تر شدن مذاکرات بر انتظارات معامله گران سنگینی می کند و همین عامل موجب شده است که در انتهای هفته، بازار به سوی نرخ های بالاتر سنگینی کند.

اما معامله گران قیمت دلار ، بازار ارز امروز شنبه 2 بهمن 1400 را چگونه پیش بینی کرده اند؟

پیش بینی قیمت دلار از مسیر قیمت درهم


قیمت درهم در معاملات پشت خطی دیشب بر روی 7 هزار و 620 تومان قرار گرفت که نسبت به قیمت معاملات نقدی روز پنجشنبه 20 تومان بالا رفته بود.

پیش بینی قیمت دلار از مسیر بازار فردایی


قیمت دلار فردایی در معاملات پشت خطی دیشب بر روی 28 هزار تومان قرار گرفت که نسبت به قیمت دلار در معاملات پشت خطی چهارشنبه شنبه شب 80 تومان افزایش را نشان می دهد. در معاملات پشت خطی چهارشنبه شب قیمت دلار فردایی بر روی 27 هزار و 920 تومان قراد داشت. بنابراین معامله گران قیمت دلار در بازار ارز امروز شنبه 2 بهمن 1400 را صعودی پیش بینی کرده اند.

پیش بینی قیمت دلار از کانال هرات


در معاملات پشت خطی دلار هرات شب گذشته قیمت دلار 27 هزار و 350 تومان اعلام شد که نسبت به قیمت چهارشنبه شب 110 تومان گران شده بود.

چهارشنبه شب در معاملات پشت خطی قیمت دلار بر روی 27 هزار و 240 تومان قرار داشت. بدین ترتیب در بازار هرات معامله گران به استقبال افزایش قیمت دلار رفتند. در واقع معامله گران دلار پیش بینی کردند که قیمت دلار در بازار ارز امروز شنبه 2 بهمن 1400 گران می شود.

انتهای پیام/

اخبار صنعت طلا و جواهر در استان ها:

برتر

بازار دلار

اخبار مرتبط


نظرات

نظردهی

دیدگاهی ثبت نشده نظر تو چیه؟

کامنتی برای این پست وجود ندارد

برترین مطالب

لیست قیمت