دلار به اوج خود رسیده است؟

دلار به اوج خود رسیده است؟

دلار آمریکا کاهش یافت و بزرگ‌ترین کاهش روزانه خود از نوامبر گذشته را به ثبت رساند زیرا سرمایه‌گذاران پس از رسیدن به بالاترین میزان در ۱۸ ماه گذشته به دلیل انتظارات برای سرعت بیشتر افزایش نرخ‌های فدرال رزرو، سود خود را تثبیت کردند.

دبیر خبر(دبیر خبر)

1400/11/12 | 00:11

نظری ثبت نشده

دلار به اوج خود رسیده است؟

به گزارش گلدنیوز به نقل از ایسنا ،به نقل از رویترز، فدرال رزرو هفته گذشته اعلام کرد: قصد دارد نرخ‌های بهره را در اوایل نشست سیاست‌گذاری ۱۵ تا ۱۶ مارس افزایش دهد اما بانک‌های وال استریت انتظار دارند در سال جاری ۵ تا ۷ افزایش نرخ‌بهره را داشته باشند.شاخص دلار در روز ۰.۷ درصد کاهش یافت که بالاترین درصد رشد روزانه آن در دو ماه گذشته است همچنین در ماه ژانویه، دلار نزدیک به یک درصد افزایش یافت.  

دلار به اوج خود رسیده است

ادوارد مویا، تحلیلگر ارشد بازار اظهار کرد: به نظر می‌رسد فدرال رزرو اکنون آماده است تا نرخ بهره را در سال جاری پنج تا هفت افزایش دهد. جو منیمبو، تحلیلگر ارشد بازار در واشنگتن گفت: دلار در حال حاضر به اوج خود رسیده است و سرعت افزایش نرخ بهره نیز به عنوان کاهش‌دهنده انتظارات رشد آتی خواهد بود.

در سایر ارزها، دلاراسترالیا پیش از نشست سیاست‌گذاری بانک مرکزی استرالیا یک درصد افزایش یافت و به ۰.۷۰ دلار آمریکا رسید.  

همچنین دلارامریکا در برابر ین با ۰.۲ درصد کاهش به ۱۱۵.۰۴ ین و استرلینگ با ۰.۴ درصد افزایش به ۱.۳۵ دلارامریکا رسید. یورو آخرین بار با ۰.۸ درصد افزایش با ۱.۱۲ دلار معامله شد که بهترین افزایش روزانه در دو ماه اخیر را داشته است.

انتهای پیام/

اخبار صنعت طلا و جواهر در استان ها:

برتر

دلار

قیمت دلار

اخبار مرتبط


نظرات

نظردهی

دیدگاهی ثبت نشده نظر تو چیه؟

کامنتی برای این پست وجود ندارد

برترین مطالب

لیست قیمت