خوش‌بینی سرمایه‌گذاران خرد به آینده طلا

خوش‌بینی سرمایه‌گذاران خرد به آینده طلا

بازار سکه روز گذشته با کاهش قیمت دلار ریزش کرد اما معامله گران قیمت سکه را برای امروز 17 بهمن 1400 چگونه پیش بینی کرده اند؟

دبیر خبر(دبیر خبر)

1400/11/17 | 00:11

نظری ثبت نشده

خوش‌بینی سرمایه‌گذاران خرد به آینده طلا

به گزارش گلدنیوز به نقل از اقتصادنیوز  ، روز گذشته قیمت دلار با زلزله بازگشت معافیت های تحریمی وارد فاز نزولی شد و به طبع آن بازار سکه نیز  ریزش کرد. 

خوش‌بینی سرمایه‌گذاران خرد به آینده طلا

قیمت این فلز گران بهای داخلی روز گذشته از کانال 12 میلیون تومان عقب نشینی کرد و با 11 میلیون و 885 هزار تومان معامله شد. این قیمت نسبت به روز پنجشنبه گذشته کاهش 350 هزار تومانی را نشان می دهد. 

 این کاهش قیمت در حالی  اتفاق افتاد که قیمت اونس طلا  بالای 1800 دلار بود. ارزش ذاتی سکه هم زیر  11 میلیون و 441 هزار تومان بود.

پیش بینی قیمت سکه از مسیر بازار دلار 

به عقیده معامله گران بازار سکه در صورتی که قیمت دلار  امروز به مسیر کاهشی خود ادامه دهد،  قیمت سکه حداقل تا محدوده 11 میلیون و 700 هزار تومان عقب نشینی می کند .

در این وضعیت بازار سکه فقط با افزایش قیمت دلار می تواند اندکی جان بگیرد.  برخی از تحلیلگران می گویند بازار ارز دیروز در واکنش به خبر معافیت تحریمی هیجانی عمل کرد و به همین دلیل قیمت سکه کاهشی شده است. آنها  در انتظار این هستند که قیمت دلار بار  دیگر به مسیر افزایش برگردد.

اما معامله گران قیمت سکه را برای امروز 17 بهمن 1400 چگونه پیش بینی کرده اند؟

ریزش  قیمت سکه در معاملات پشت خطی

قیمت سکه در معاملات پشت خطی روز گذشته از کانال 12 میلیون تومان عقب نشینی کرد و وارد کانال 11 میلیون تومان شد. این فلز گران بهای داخلی دیشب برروی 11 میلیون و 845 هزار تومان قرار گرفت. این قیمت نسبت به معاملات پشت خطی جمعه شب ریزش 370 هزار تومانی را نشان می دهد.

قیمت سکه در معاملات پشت خطی  جمعه شب گذشته بر 12 میلیون و 215 هزار تومان قرار داشت.

انتهای پیام/

اخبار صنعت طلا و جواهر در استان ها:

برتر

قیمت سکه

قیمت دلار

قیمت اونس طلا

اخبار مرتبط


نظرات

نظردهی

دیدگاهی ثبت نشده نظر تو چیه؟

کامنتی برای این پست وجود ندارد

برترین مطالب

لیست قیمت